Міністерство з надзвичайних ситуацій України  

Міністерство з надзвичайних ситуацій України  МНС України – головний орган в системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, рятувальної справи, техногенної, пожежної і промислової безпеки, охорони праці, створення та функціонування системи страхового фонду.  

Офіційний сайт: www.mns.gov.ua  

   


   

Київська обласна державна адміністрація  

Київська обласна державна адміністраціяКиївська обласна державна адміністрація – структура, що захищає права і законні інтереси громадян та держави, забезпечує комплексний соціально-економічний розвиток території області та реалізацію державної політики у визначених законодавством сферах управління. У своїй діяльності вона керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами законодавства.  

Офіційний сайт: www.kyiv-obl.gov.ua 

 


   

Боярська міська рада   

Герб міста  БояркаБоярка – місто районного підпорядкування – розташоване в центральній частині України за 22 км в південно-західному напрямку від м. Києва на важливих транспортних виходах Києва на захід, південь, схід (Житомирська траса, Південно-західна залізниця, Одеська траса), має зручне транспортне сполучення зі столицею. Боярка – місто, яке має багате історичне минуле і потужний потенціал. Використати всі наявні можливості для того, щоб відродити колишню славу рекреаційної зони, створити достойні комфортні умови для проживання жителів, зміцнити економічну базу міста – такі завдання ставить перед собою нинішня міська влада на чолі з міським головою Тарасом Добрівським.

Офіційний сайт: http://www.boyarka-inform.com/  

 


   

FOCCUS. Friends of Chernobyl Centers (Друзі Чорнобильськіх Центрів)  

Friends of Chernobyl CentersМісія організації “Друзі Чорнобильськіх Центрів” (FOCCUS) – надання допомоги громадським організаціям Росії та України у справі подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  FOCCUS виконує свою місію підтримуючи Чорнобильські центри психологічного та соціальної реабілітації – висвітлюючи різні аспекти Чорнобильської катастрофи та її наслідків шляхом проведення лекцій, презентацій, роботи з населенням, пресою, а також місцевими органами управління.

Офіційний сайт: www.friendsofchernobylcenters.org  

 


 

А.Е.С. КиївобленергоЗАТ “А.Е.С. Київобленерго” – це одна з найуспішніших українських енергетичних компаній. Нині до складу компанії входять 27 районів електричних мереж (РЕМ), об’єднаних за територіальним принципом у 8 регіонів. Основою позитивної динаміки розвитку компанії стали правильні управлінські рішення, сучасні технології і новітня техніка, впровадження корпоративних стандартів обслуговування. Компанія “А.Е.С. Київобленерго” вважає соціальний аспект своєї діяльності важливим і значущим не тільки для суспільного життя територій, у межах яких вони працюють, а насамперед для підвищення соціальної відповідальності кожного працівника компаній, становлення і розвитку корпоративної культури корпорації. Співробітники AES завжди готові допомогти громадам регіонів, які обслуговують, використовуючи свій вільний час, власні сили і виділяючи для цього певні кошти. Сьогодні соціальна допомога компаній, які входять до складу AES Україна, набула досить різноманітних форм, але при цьому зусилля та енергія співробітників спрямовані на соціальні проекти, що мають вагоме суспільне значення. 

 Офіційний сайт: www.aes-ukraine.com 

  


  

Международная коммуникационная платформа Chernobyl.info  

Международная коммуникационная платформа Chernobyl.infoChernobyl.info – это Международная коммуникационная платформа, которая посвящена долговременным последствиям Чернобыльской катастрофы. Данный проект реализуется швейцарской, украинской, российской и белорусской редакционными группами при партнерском участии OCHA (Офиса ООН по сотрудничеству в гуманитарной сфере) и UNDP (Программы развития Организации Объединенных Наций). Основные составляющие ресурса: новости, статьи и обзоры, оценки и мнения экспертов; информация о чернобыльских проектах; нормативно-правовая информация по вопросам преодоления последствий чернобыльской катастрофы (Украина, Российская Федерация, Республика Беларусь); форумы на английском и русском языках; полезная подборка тематических сылок; глоссарий.  

Офіційний сайт: www.chernobyl.info  

 


 

UNDP Україна (Чорнобильська програма Відродження та Розвитку)

Чорнобильська Програма Відродження та Розвитку (ЧПВР) ПРООНСприяння вдосконаленню державної політики – підтримка законодавчих змін й інноваційних стратегій щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, які, в свою чергу, спрямовані на забезпечення сталого розвитку постраждалих регіонів, безпечного проживання та всебічного інформування населення. Самоорганізація та розвиток громад – допомога громадам у самоорганізації та самоуправлінні, підвищенні їхнього потенціалу щодо реалізації власних пріоритетних програм соціального, економічного, екологічного відродження та розвитку. Інституційна підтримка – зміцнення та розвиток системи інституційної підтримки, яка передбачає розширення інституційних можливостей, зміцнення потенціалу організацій та установ, що мають сприяти соціально-економічному розвитку та екологічному відродженню Чорнобильських регіонів. 

Офіційний сайт:  www.crdp.org.ua

 

image_pdfimage_print