Клуб «Активіст»: «Електронне самоврядування. Перспективи впровадження»

29 квітня 2015 року відбулося засідання клубу «Активіст» (керівник – Марія Кириленко) на тему: «Електронне самоврядування. Перспективи впровадження». Десяток боярських активістів обговорювали, наскільки реально, щоб Боярка стала однією із перших в Україні по впровадженню новітніх технологій. Спікер за темою Арсеній Гужва показав презентацію та висвітлив переваги впровадження електронної демократії в м.Боярка. Це і спрощена система отримання довідок, не виходячи з дому, і можливість подання колективних петицій, котрі будуть обов’язковими до розгляду органами місцевого самоврядування, і багато інших можливостей.

Для більшості присутніх це було лише першим знайомством з темою, і вже зараз зрозуміло, що подібне починання повинне супроводжуватися широкомасштабною інформаційно-просвітницькою кампанією.

Одним із правил клубу «Активіст» є обов’язкове прийняття конструктивних рішень у руслі вирішення заявленої проблеми.  Тож за результатами обговорення було вирішено:

  1. Виступити з ініціативою, щоб усі кандидати в мери міста Боярка включили у свої передвиборчі програми обіцянку активно впроваджувати електронне самоврядування.
  2. Провести круглий стіл за темою впровадження електронної демократії в місті Боярка. Залучити до заходу відповідних фахівців.
  3. Створити ФБ-групу, присвячену впровадженню електронної демократії: Боярка. E-Democracy.