Вимушені переселенці отримали важливу інформацію

 IMG_20150326_162125

26 березня 2015 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулася зустріч з вимушеними переселенцями міста Боярка.
Перед більш ніж 40 особами виступили представники Києво-Святошинського районного центру зайнятості Олена Бунакова та Людмила Чоновська, котрі розповіли про нові вакансії, дали конкретні відповіді на численні запитання, роздали буклети. Тетяна Ситніченко-Гах (церква «Світло життя») виступила від Духовної ради м.Боярка. Пані Тетяна розповіла про плани організації в Боярці літнього відпочинку тих дітей, котрі не матимуть змоги виїхати за межі міста. Зокрема, буде організоване вивчення біблії, різноманітні майстер-класи, екскурсії та інші цікаві заходи. Крім того, пані Тетяна розповіла про можливу гуманітарну допомогу речами та продуктами. Алла Олексіївна Соловйова, активістка з Віти-Поштової, запросила учасників взяти участь у артфестивалі «Арт-локомотив: наступна станція – МИР».

IMG_20150326_162249
Заступник директора, психолог Ганна Яценко провела з вимушеними переселенцями бесіду, під час котрої закликала до співпраці, єдності, толерантності, до того, щоб об’єднати зусилля і навчитися допомагати один одному, не розраховуючи лише на державу. Вимушені переселенці також ознайомилися з послугами, котрі надає Центр, відповіли на питання анкети.
Вела зустріч директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир. Під час спілкування учасники задавали численні запитання, що стосуються юридичних аспектів та оформлення документації (оформлення пропусків, нові правила реєстрації, закриття СПД тощо). На частину запитань вдалося відповісти одразу, а для з’ясування інших болючих тем Ангеліна Миколаївна пообіцяла залучити фахівців найближчим часом.
Кращі проекти відібрано до ІІ-го етапу конкурсу

28 березня 2015 року в Києво-Святошинському ЦСПР відбувся І-й етап Конкурсу соціальних проектів, котрий проводить в нашому місті Громадська організація «Молодь Боярки» за підтримки Боярської міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Всього на конкурс було подано 15 проектів, з них 8 – від громадських організацій та 7 – від ініціативних груп. Шляхом рейтингового голосування конкурсною комісією були визначені проекти, що проходять до 2-го етапу конкурсу.
Склад конкурсної комісії:
Зарубін Олександр Олександрович – керівник експертної ради Конкурсу, голова ГО «Молодь Боярки», директор компанії «Максимумнет»;
Шульга Валерій Володимирович – заступник керівника експертної ради Конкурсу, керівник секретаріату Боярської міської організації ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність», кандидат педагогічних наук;
Члени експертної ради Конкурсу, місцеві активісти:
Наталія Серватович
В’ячеслав Сенчук
Олена Старкова
Ігор Коцар

До другого туру пройшли наступні проекти:

  1. Боярка-Анонс» (ГО «Центр розвитку громад»)
  2. «Безпечне майбутнє» (ГО «Конвіктус Украина»)
  3. «Соціальний ролик» (ІГ «Студія Драйвер»)
  4. «Малий герб» (ІГ «Контактер»)
  5. «Вуличні гімнасти» (ГО ««Нове покоління молоді України»)
  6. «Шалена Боярка» (ІГ «Рада волонтерів»)
  7. «Українська героїка» (ІГ «Рада волонтерів»)
  8. «Спорт для всіх» (ГО «Споритвна громада»)

До окремої та особливої уваги спонсорів рекомендовано чудові і корисні проекти, котрі хоч і не пройшли до 2-го туру, але заслуговують на увагу та фінансування:

«Героям слава!» (ГО «Жіноча громада»)
«Маленькі туристи» ( Боярський туристичний клуб «Іскра»)
«Утилізація батарейок» (ІГ «Щасливе довкілля»)
«Чарівна метафора» (ГО «Центр розвитку громад»)
«Шкільний портфель» (ГО «Асоціація багатодітних родин «Велика сім’я» )
«Зелений скарб» (ІГ «СКАРБ»)
«Шаховий турнір» (ІГ «Шаховий клуб «Еліт-Інтелект»)
Співпраця ЦСПР з Університетом ім.М.П.Драгоманова

18 березня 2015 року директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Ангеліна Лахтадир та соціальний педагог Марія Тарасова відвідали заняття для студентів 5 курсу, майбутніх спеціалістів з валеологічних основ та охорони життя і здоров’я, що було проведене в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова. Відкрите заняття організували завідувач кафедрою медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я Страшко С.В. та керівник Інституту інтегральної психології, психолог Шапошнікова А.С.
Заняття проводили лікарі Бартош Ірина Петрівна та Лазукін Андрій Васильович, автори методики лікування вегето-судинної дистонії та опорно-рухового апарату.
Гаврилюк Валерій Олексійович, доцент, майстер спорту України з тхеквондо ІТФ продемонстрував цікаві методи фізичної реабілітації.
Представники ЦСПР відвідали вказані заняття з метою вивчення можливості подальшого застосування цих методик для реабілітації учасників АТО та їх сімей.