19 грудня 2014 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка, директор – Ангеліна Лахтадир) відбулося веселе свято для дітей вимушених переселенців (3–5 класи). Сумлінні помічники Святого Миколая – спеціалісти Центру – провели значну підготовчу роботу для того, щоб привітати із святом дітей, яким вже змалку довелося дізнатися, що таке війна. Психологи, соціальні працівники та соціальні педагоги працювали над створенням бази дітей-переселенців, уточнювали списки, обдзвонювали, запрошували, організовували концертну програму, шукали спонсорів – все це зайняло не один тиждень.
Чудова концертна програма була представлена Вишнівською школою мистецтв (директор Наталья Скритуцька). Святковий настрій створили вокальний ансамбль «Зіронька» (керівник – Ірина Гончарова) та ансамбль скрипалів «Глорія» (керівник – Олена Кухта).
А підприємець Марія Мазуркевич забезпечила транспорт, щоб доправити юних артистів з м.Вишневого до Центру. Смачні вівсяні пластівці від Торгівельного дому «Ліко» передала для дітей переселенців Крістіна Гром. А товариство “Райдуга Трейд” передало для біженців такі потрібні і вдома, і в школі фарби, альбоми та пластилін. Підприємець Андрій Арчаков подбав про мандаринки та солодощі. А чудові яскраві спортивні костюми були надані ГО «Акція спокути заради миру». З великою вдячністю сім’ї переселенців розібрали також і гуманітарну допомогу, котру передала від імені своїх англійських друзів Катерина Бовкун. Дуже зворушливі були також корисні подарунки від Боярської школи №1: учні цього навчального закладу зібрали для своїх однолітків шкільне приладдя: ручки, олівці, зошити – все те, що завжди потрібне школярам. Ось так, усім миром і назбирали подарунків для вимушених гостей нашого регіону.
Але увага спеціалістів Центру не обмежиться окремими заходами до свят. Віднині кожен спеціаліст Центру стане своєрідним куратором конкретних сімей, що проживають у м.Боярка, і координуватиме соціальну і психологічну допомогу цій категорії громадян…
Діти тішилися святковим концертом та подарунками, а дорослі мали можливість поспілкуватись між собою, обмінятись інформацією, познайомитись із спеціалістами центру, дізнатися про ті послуги, котрі надає Центр вимушеним переселенцям.