Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Спеціалісти ЦСПР провели ділову гру «Міська газета»

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 22 - 2014

123321

На хвилі громадської активності у Боярці відбулася непересічна подія — ділова гра «Міська газета». Креативна багатопрофільна команда зорганізувалася, щоб разом «зануритися» у  реалії місцевого друкованого видання «Боярка-Інформ» і проаналізувати його перспективи.

Гра відбулася 11 квітня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення за сприяння ГО «Центр розвитку громад». Ініціаторами та організаторами виступили члени Народної ради Боярки і експерти спеціальної тимчасової комісії НРБ з питань діяльності КП «Інформаційна агенція “Боярка-інформ”». Активно долучились співробітники самої газети, а також небайдужі городяни.

У досить інтенсивному та насиченому форматі було піднято і обговорено ряд важливих питань, заради яких, власне, громада і активізувалася щодо «Боярка-Інформ». Зокрема, чи потрібна місту взагалі друкована газета, чи адекватні її формат і зміст вимогам громади та стандартам сучасних ЗМІ, а також у  яких напрямках потрібно планувати і втілювати зміни, а головне — які ресурси було б реально для цього залучити.

32323423

Одним з найрезультативніших фрагментів гри стала групова робота за трьома напрямками: контент газети, реклама та фінансова стратегія видання, допомога громади в розвитку газети.

Звичайно, отримані на виході напрацювання, не стали «чарівною пігулкою» — добіркою універсальних порад, здатних швидко і без зайвих зусиль вивести газету на якісно новий рівень. Та цього ніхто й не сподівався. Результатом цілком заслужено можна вважати безпосередньо сам процес гри. Тривалі, різнобічні, місцями виснажливі обговорення, висловлені думки і народжені ідеї, озвучені критичні зауваження для багатьох її учасників стали стимулом для подальшої участі в оновленні газети.

4343

Наразі триває копітка робота із систематизації напрацьованої інформації. За умови продовження співпраці між редакційним колективом «Боярка-Інформ» та громадою, матеріали ділової гри стануть підґрунтям для розробки стратегічного плану розвитку газети.

 Враження учасників ділової гри

Учасникам гри найбільше сподобалися…

… зустріч з новими цікавими відвертими людьми, робота в команді, пошук нових ідей та рішень, створення спільного проекту;

…дружня креативна атмосфера, плідна праця, зацікавленість учасників;

… розкачка свідомості на початку гри;

…прогресивна методика проведення, креативний і позитивний колектив;

…загальна атмосфера, фуршет, план роботи заходу, кількість думок та ідей;

… конструктивне налаштування учасників;

…форма проведення, спілкування, креативні підходи, дружня атмосфера;

…спілкування, гра, співробітництво з представниками редакції;

…загальне позитивне налаштування, готовність до колективної роботи, вправа «спільна справа»;

…відкрита робота усіх учасників, а особливо цікавий досвід – участь існуючих співробітників «Боярка-інформ»;

…те, що громада міста активно втручається в справи місцевої газети з метою допомогти і те, що  всі активно і жваво долучалися до роботи – значить, цікаво; весела доброзичлива тусовка – це те, чого не вистачає у буденному житті;

…плідна праця в команді, дружня атмосфера, спілкування з цікавими людьми.

444444

І купа емоцій:

Цілковитий позитив! Піднятий настрій та впевнені сподівання в успішності заходу! Супер! З такими людьми можна гори звернути! Велика подяка Центру за створення атмосфери для плідної роботи!

І трохи скепсису: Все це дуже добре та досить продуктивно, але головне, щоб відбулося втілення у реальність, в чому я не впевнена…

І багато надій: учасники ділової гри переконані, що вже найближчим часом реально відпрацювати зворотний зв’язок з читачами через спеціальні скриньки; запровадити нові рубрики; покращити зміст газети; залучити нових авторів і коментаторів; створити постійнодіючу групу підтримки газети; провести підписну кампанію тощо.

Анна ФЛОМБОЙМ

Vkontakte Facebook Twitter