Клуб «Активіст» продовжує свою роботу

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 27 - 2014

56565

Бурхливі події осені 2013 – весни 2014 рр. дали суттєвий поштовх до активізації  громади. В рамках діяльності клубу «Активіст» відбулася низка зустрічей з боярськими громадськими діячами, серед яких немало представників новоствореної Народної ради.

Зокрема, розпочала свою роботу новостворена тимчасова комісія НР з питань діяльності   КП “Інформаційне агентство “Боярка-інформ”. У склад комісії увійшли: члени Народної ради Ганна Тимченко (контактна особа від НР, спеціаліст-рекламіст), Ліліт Абраамян (журналіст ДТРК «Культура») та залучені експерти Анна Фломбойм (ЦСПР, соціальний педагог, учасниця численних соціальних і видавничих проектів), Марія Кириленко (керівник інформаційно-аналітичної служби ЦСПР, публіцист), Євгенія Непиталюк (журналіст, ст.викладач КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого), Юлія Апостолова (щойнопризначений менеджер з реклами «Боярка-інформ»).

25 березня 2014 р. в рамках діяльності клубу ЦСПР «Активіст» відбулося перше офіційне засідання комісії, на котрому було визначено  терміни та порядок роботи комісії, періодичність засідань, форми звітності перед громадськістю, висвітлення діяльності на  порталі Народної ради Боярки http://nrb.org.ua/ та у соцмережі Фейсбук. Було вирішено організаційні питання з проведення соціологічного дослідження «Міська газета», обговорено перспективи проведення ділової гри «Оновлена “Боярка-інформ”». У засіданні, крім членів комісії, взяли активну участь запрошені спеціалісти Тетяна Чіркова (соціолог) та Ольга Ковчан (фахівець із зв’язків з громадськістю ЦСПР, рекламіст). На засідання завітали також громадські діячі Сергій Карєв та Дмитро Жигінас, котрі взяли активну участь у обговоренні низки питань.

Наступне засідання комісії буде присвячено аналізу діяльності «Б-І» за участі в.о.директора підприємства Ганни Коваленко та головного  редактора Тетяни Володай; буде також продовжена підготовка  ділової гри з оптимізації роботи міської газети.   В рамках діяльності клубу «Активіст» відбулася також зустріч з громадськістю на екологічну тематику, під час якої директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир презентувала  акцію «Екологічна весна-2014».

image_pdfimage_print