OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ 11 по 13 лютого в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку «Природа – людина – виробництво – екологія». З вітальним листом до учасників звернувся Президент Національної академії наук України академік НАН України Б.Є. Патон.  У Конкурсі взяла участь вихованка гуртка «Екологи-дослідники» (керівник – Тетяна Малишева) Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (РЦЕНТУМ) – Волошина Тетяна, учениця 9 класу. Гурток працює на базі  Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення.
За участь у Конкурсі Тетяна Волошина нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за ІІІ місце з роботою на тему: «Шляхи заощадження енергоресурсів у повсякденно-побутовому житті» в секції «Ресурси енергозбереження»  і Дипломом переможниці за ІІІ місце від Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» ДП «УІПВ».
Докладніше про Тетяну Волошину.
Тетяна Волошина – одна  з найактивніших, цілеспрямованих, працездатних вихованок гуртка «Екологи-дослідники». Позитивно налаштована на навчання, цікавиться науково-дослідницькою діяльністю, із задоволенням бере участь у практичній природоохоронній роботі, творча, схильна і до естетико-художньої діяльності.
Доброзичлива, поміркована, толерантна, урівноважена, відповідальна. Є вихованкою гуртка РЦЕНТУМ з 2008 року.
У 2009 році була учасницею природоохоронних проектів «Збережи ялинку» та «Первоцвіти». З того ж  року бере участь у моніторингу стану водних об’єктів та стану поводження з твердими побутовими відходами міста Боярка. Займається просвітницькою діяльністю екологічного змісту серед учнів школи.
У 2011 році  бере участь в екологічних проектах «Чиста планета» та «Жива вода» – проектах місцевого значення, в яких досліджено проблеми поводження з твердими побутовими відходами та екологічний стан водних об’єктів в м. Боярка. Проблеми розглянуті всебічно, зроблено висновки, надані пропозиції. Проект «Чиста планета» представлено в Боярську міськраду для ознайомлення.
 У 2012-2013 роках працює над груповим проектом «Шляхи заощадження природних ресурсів у повсякденно-побутовому житті». Напрямок її досліджень – збереження природного газу в умовах домашнього господарювання.
2013 рік – учасниця районного конкурсу екологічних проектів у складі групи, представляла свою частину проекту щодо заощадження природного газу  у повсякденно-побутовому житті. Посіла І місце.
2014 рік – продовжує дослідницьку роботу з теми енергозбереження.

 

 

 

 

image_pdfimage_print