OLYMPUS DIGITAL CAMERA 11 лютого 2014 року спеціалісти Києво-Святошинського ЦСПР завітали до Музичанської загальноосвітньої школи I-III ст., щоб провести роботу із педагогами-організаторами та представниками учнівського самоврядування шкіл району.  Зокрема фахівці Центру долучилися до районного семінару: “Рання профілактика негативних проявів у поведінці учнів. Вплив позитивних та негативних чинників на поведінку учнів”.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Психолог Максим Проценко провів із педагогами-організаторами інтерактивну бесіду за даною тематикою, котра показала високий професійний рівень   учасників семінару та їхню зацікавленність у розмові. Організатори навели деякі приклади із власного досвіду, а також на семінарі увагу було приділено обговоренню ролі педагога-організатора в данній проблематиці. Було виявлено шляхи та методи роботи із негативними проявами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А соціальний педагог Анна Фломбойм та соціальний працівник Тетяна Чіркова провели із представниками учнівського самоврядування шкіл району тренінг на тему: “Рання профілактика негативних проявів”.

 Під час заняття панувала динамічна та дружня атмосфера, спрямована на діалог. Підлітки були налаштовані позитивно, виказували виважені та раціональні думки: тема заняття виявилась цікавою та важливою для них. Ведучі тренінгу зазначили, що представники учнівського самоврядування справили враження свідомого молодого покоління, котре переймається своїм майбутнім та майбутнім свого суспільства.

Спеціалісти ЦСПР та фахівець із з’язків  з громадськістю Ольга Ковчан подякували за гостинний прийом та подарували Музичанській загальноосвітній школі папку із інформаційними матеріалами Центру на різну актуальну для молоді тематику. Заступник із виховної роботи Цесаренко Олена Петрівна у свою чергу подякувала фахівцям Центру за цікаві заняття та запрошувала до подальшої співпраці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

image_pdfimage_print