Яскраві моменти шахового турніру

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 6 - 2013
image_pdfimage_print

Шахи

26 та 27 жовтня 2013 року відбувся фінальний турнір із шахової першості серед школярів м. Боярка. Заключний етап проходив у конференц-залі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Шахи

До фіналу потрапило тридцять найсильніших шахістів боярських загальноосвітніх шкіл, які зіграли між собою 9 турів: 26 жовтня — п’ять турів, а 27 жовтня — заключні чотири тури.

Шахи

Головним суддею турніру був Олександр Фомічов, керівник клубу «Еліт-інтелект». Після підбиття підсумків відбулося нагородження учасників та переможців шахової першості.

Шахи

Були відзначені й наймолодші учасники турніру. Ними стали: Семен Пляцок, Денис Островський, Ростислав Сухомлин та Марія Чапля.

Серед дівчат-учениць боярських загальноосвітніх шкіл перемогу святкували Марія Фомічова (Боярський НВК “Гімназія”; 6,5 бала), друге місце посіла Марія Акулінічева (Боярський НВК “Гімназія”; 5 балів), третє місце – Ангеліна Ткачівська (Боярський НВК “Гімназія”; 4 бали).  Шахи

Шахи

Найкращим шахістом віком до 10 років став Денис Сарапін ( Боярський НВК “Гімназія”; 5 балів), друге місце виборов – Семен Пляцок (Боярська ЗОШ №3; 4,5 бала), третє місце посів – Данило Красота (Боярський НВК “Гімназія”; 4,5 бала).

В командній першості кращими стали шахісти з Боярського НВК “Гімназія” (19 балів), друге місце – Боярська ЗОШ №5 (17 балів), третє – Боярська ЗОШ №3 (15 балів).

В загальному індивідуальному заліку найкращим шахістом серед учнів Боярських ЗОШ став Андрій Кодовбецький і виборов перше місце, (Боярська ЗОШ №5; 8,5 бала), друге місце посів Сергій Філіппов (Боярська ЗОШ №1; 7 балів), третє місце – В’ячеслав Шапран (Боярський НВК “Гімназія”; 6,5 бала). Окрім грамоти та цінних подарунків переможці цієї категорії отримали грошову винагороду: згідно трьох перших призових місць: 200, 150 та 100 гривень.

Провідний фахівець із соціальної роботи КСРЦСССДМО Олександр Чупринюк так прокоментував цей шаховий турнір: “Захід відбувся на достойному рівні. Велику подвижницьку роботу провели організатори змагань — Києво-Святошинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Оксана Мельниченко), Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (заступник директора Тетяна Бондаренко), громадська організація “Центр розвитку громад” м. Боярка в особі представника В’ячеслава Сенчука.

Думаю, що такі турніри сприятимуть популяризації шахової гри, підвищенню рівня розвитку шахового спорту серед наших дітлахів”, — резюмував Олександр Анатолійович.

Урочисте нагородження завершилося солодким столом для юних шахістів. Діти, батьки, організатори та спонсори шахової першості ділилися приємними враженнями від турніру, вітали один одного.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Аби влаштувати для дітей справжнє спортивне свято не пошкодували коштів і фінансово підтримали захід Києво-Святошиська районна організація Партії регіонів та особисто її очільник Микола Шкаврон.

Привітання, грамоти та цінні подарунки від організаторів та Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів отримали всі учасники шахових змагань. Жоден учасник змагань не пішов додому з порожніми руками, організатори зробили все, щоб у кожної дитини залишилися незабутні враження про цей шаховий турнір.