Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

image_pdfimage_print

Клубна робота

Із метою залучення шкільної молоді до здорового та змістовного дозвілля 6 листопада 2013 року відбулась презентація клубів та гуртків, що діють на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Клубна робота – одна з традиційних форм організації вільного часу дітей та учнівської молоді. Окрім цікавого спілкування у колі друзів, клубна діяльність позитивно впливає на формування життєвої компетенції молодої людини, розвиток умінь та навичок, об’єднує дітей за інтересами та уподобаннями.

Клубна робота

На цікавий захід завітали представники учнівської молоді з Боярських ЗОШ № 1, № 2, № 4, № 5 та НВК «Гімназія – ЗОШ 1 ст», які познайомились із різноманітною роботою клубів, що діють на базі Центру. Керівники клубів не тільки розповіли про напрямки діяльності клубів, але й показали невеличкі презентаційні майстер-класи, у котрих гості навіть змогли взяти участь. Дітям було цікаво у ігровому режимі потренуватися правильно збиратися у справжній туристичний похід  (туристичний клуб «Іскра»), відчути дружню атмосферу молодіжного клубу «Позитив», на власні очі побачити, що собою представляє гра морський більярд (клуб «Новус»), познайомитись зі скандинавською ходою та ін.

SAM_1125

У рамках заходу діти отримали можливість записатися у гуртки та клуби, а також взяли участь у анкетуванні. Інформацію про гуртки та клуби, які можна відвідувати на базі Центру, шкільна молодь передала школам. Маємо надію, що скоро до наших клубів долучиться чимало нових молодих учасників. А у перспективі – нова корисна справа: спеціалісти Центру сформують базу даних усіх клубів, гуртків, секцій та творчих об’єднань, які працюють у місті. На основі такої інформації учнівська молодь зможе за вподобаннями обрати собі цікавий клуб. Також планується дослідити потребу молоді у тих клубах, котрих поки що, на жаль, у Боярці не існує, посприяти у їх створенні і організації.

Клубна робота

Результати опитування.

На заході дітям найбільше сподобалось: презентації клубів, зокрема –  туристичного клубу «Іскра» та молодіжного клубу «Позитив», демонстрація досягнень усіх клубів та загальна атмосфера заходу. Більшість учнів на сьогоднішній день відвідує такі гуртки/клуби/секції: танці, вокал, волейбол, футбол, баскетбол, образотворче мистецтво, краєзнавчий гурток, а також на додаткові заняття з математики та англійської мови.

Задіяність опитаних у гуртках/клубах/секціях: художня вишивка, лозоплетіння, образотворче мистецтво, вокал, хореографія, гра на гітарі, баскетбол, футбол, бокс, боротьба.

Діти хотіли б навчитися власноруч виготовляти: мило, вироби з глини, вироби з бісеру, вирізання по дереву, цікаві речі для дітей.

Потреба молоді у створенні гуртків/клубів/секцій: клуб за інтересами «гра на гітарі», кулінарний гурток, гурток радіоелектроніки, гурток компютерної графіки, клуб із розв’язування скандинавських кросвордів, ляльковий театр, секція плавання (басейн), професійний баскетбол.

Зокрема, учні боярських шкіл зазначили необхідність створення більшої кількості спортивних, танцювальних та музичних гуртків.

Всього опитаних – 37 школярів.

Vkontakte Facebook Twitter