Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Позитивчики відвідали «Кубок співдружності лікарів-2013»

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 20 - 2013
image_pdfimage_print

ТУРНИР. ВРАЧИУчасники молодіжного клубу «Позитив», котрий діє на базі Києво-Святошинського ЦСПР, із задоволенням приїхали підтримати збірну команду лікарів України під час Міжнародного футбольного товариського турніру, який проходив з 8 по 10 листопада 2013 року у Києві та Київській області. У змаганнях взяли участь збірні команди Республіки Білорусь, Литовської Республіки, Російської Федерації та України.

Скільки ж радості було у наших вболівальників, коли  переможцем першого Міжнародного товариського лікарського турніру “Doctors community cup – 2013” стала команда з України!

Дуже приємно, що підтримати гравців  приїхав і міський голова міста Боярка Тарас Добрівський, котрий є чудовим футболістом та грає за збірну міських голів України. Молодіжному клубові «Позитив» вдалося поспілкуватися із міським головою та сфотографуватися.

Відгуки вболівальників після турніру:

Ксюша Журбас: «Я люблю футбол, іноді в нього граю, а також дивлюся по телебаченню. Але я ще ніколи не спостерігала футбольну гру наживо, гру справжніх професіоналів. Цей матч подарував мені незабутні позитивні емоції. Я затамовувала подих, коли я бачила, що м’яч летить у ворота суперника. Це була справді незабутня гра. Я вболівала всім серцем, тому що у нашій команді грали чудові, доброзичливі українські лікарі. Мені надзвичайно приємно, що за збірну команду українських лікарів грає лікар Київської обласної дитячої лікарні – Євген Слєпов, з яким мені пощастило бути знайомою. Саме у цій лікарні ми з «Позитивом» провели і продовжуємо проводити благодійні акції для маленьких пацієнтів. Команда «УФАМ»  – чемпіон! Емоцій дуже багато, їх не передати словами. Дякуємо вам за перемогу!»;

Кеті Абуладзе: «Незважаючи на те, що на стадіоні було дуже холодно, мені було дуже цікаво спостерігати за грою. Команда українських лікарів грала дуже добре»;

Стас Єресько: «Мені дуже сподобався захід у цілому. Побільше б таких футбольних турнірів. Наші українські лікарі –  молодці!  Дійшли до фіналу та перемогли. Буду і надалі вболівати за команду».

Ольга Чорнобров: «Вітаю команду із перемогою! Вони справді гідні звання Переможців, а на підтвердження тому – далеко не один виграний матч, незважаючи на те, що суперники виявилися й справді сильними гравцями! Але все одно збірна українських лікарів – найкраща! І я щаслива, що я в певній мірі змогла зробити внесок в їхню перемогу, зробивши плакат, який в руках наших активних вболівальників став гарною підтримкою для гравців. Я сподіваюсь, що він і надалі буде приносити тільки перемоги! Ми в вас віримо!»

МК «Позитив»

Vkontakte Facebook Twitter