Спеціалісти ЦСПР взяли участь у науково-практичній конференції з перинатології

Конференція

У Києві з 31 жовтня по 3 листопада 2013 року проходила Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології «Професійне зростання та особистісний ресурс спеціалістів, які працюють з родиною в перинатальний період».

Конференція

В роботі конференції взяли участь і працівники Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації: заступник директора з методичної роботи  Тетяна Бондаренко та психолог Наталія Жанталай. Спеціалісти поділилися своїми очікуваннями, свіжими враженнями та корисним для себе досвідом від участі у конференції.

Тетяна Бондаренко:

Громадська організація «Асоціація свідомого батьківства» вже вп’яте проводить Всеукраїнський  фестиваль. Цього року нам з Наталею пощастило долучитися до нього на останньому етапі – етапі науково-практичної конференції. Сказати, що було цікаво, корисно, ресурсно – це лише обійтися загальними словами, які не в змозі передати реальні враження. Для мене це був інтенсив у прийнятті рішень.

У сфері роботи: як змістити заплановані консультації (як домовитися з клієнтами, котрі розраховують на зустріч).

У сфері родинних взаємовідносин: яким чином розподілити свої щоденні обов’язки, і як компенсувати  час проведений не вдома тим, кого любиш.

Щодо вибору майстер-класу: як обрати прописану в програмі тему, яку згодом дійсно сприймаєш через презентацію тренерів, котрі готові півтори-дві години  із тобою працювати.

А ще це був час ЗУСТРІЧЕЙ із СОБОЮ.

Наталія Жанталай:

Особисто я очікувала додаткової енергії, якихось свіжинок для роботи, а також хотілося перейняти практичний досвід роботи тренерів (самопрезентація, методи викладення матеріалу, робота в парі «Тренер-котренер»).

Отримала для себе особисто: піднялося багато інформації та внутрішніх питань, з якими, можливо, була не готова зустрітись. Є над чим працювати, є і орієнтовні шляхи «що з цим робити».

Отримала для роботи: те, що очікувала, а також можливість по-новому поглянути на деякі аспекти своєї роботи. Навіть зараз – на третій день – відчуваю в собі ресурсну енергетику, яка підштовхує робити, пізнавати, творити… Але: «Тс-с-с..» – не хочу розплескати.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тетяна Бондаренко і Наталія Жанталай:

Ще раз хочеться подякувати організаторам Конференції – Мовчан Наталії і Чепрасовій Ларисі за надану  нам можливість зробити декілька кроків вперед у власному і професійному розвиткові.

Конференція

Конференція