Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Подвійна перемога!

Автор: Editor Опубліковано: Жовтень - 22 - 2013

Вихованці  клубу «Еліт-інтелект» вибороли першість одночасно у двох кваліфікаційних турнірах для шахістів 3-го розряду та для шахітів 4-го розряду й для початківців (без розрядів), що відбулися 19-24 жовтня 2013 року у Республіканській шахово-шашковій школі «Авангард». Цього разу перемоги святкували Канєвський Влад та Фомічова Марія. Влад показав неперевершений 100% результат  9 з 9 очок, Марія також досягла блискучого результату: 8 з 9 очок (7-перемог і 2 нічиї). Влад та Марія отримали офіційні перемоги достроково – за 1 тур до фінішу, що дозволило їм перевиконати норми 3-го та 2-го розрядів.

Також у турнірі для шахістів 4-го розряду й початківців (без розрядів) наш клуб «Еліт-інтелект» достойно представляли Островський Денис – 6 очок, підтвердження 4-го розряду; Красота Данило – 5,5 очок, підтвердження 4-го розряду; Левченко Максим – 5 очок; виконання норми 4-го розряду, Грєнний Костік – 4,5 очка; лише півочка не вистачило для виконання норми 4–го розряду, Грєнний Ростік – 4 очки.

Слід відзначити, що турнір для шахістів 4-го розряду й початківців (без розрядів) нарахував аж 90 учасників з різних шахових клубів міста Києва, а це – виникнення додаткових труднощів для учасників. Суттєвим виявився і той фактор, що ігри проходили у другій половині дня. Турніри починалися о 17-00 та о 15-00, що безумовно позначилося на наших наймолодших представниках – Данилі, Ростіку і Костіку, які просто фізично не змогли показати те, на що вони здатні.

У турнірі для шахістів 3-го розряду взяли участь 33 шахіста. Змагання відбувалися будніми вечорами (старт о 16-00). Щодня проходило по 2 тури тривалістю близько півтори години кожен, для учасників це було додатковим і фізичним, і психологічним навантаженням.

Надзвичайно приємно, що перемога Фомічової Марії стала другою поспіль, що свідчить про стабільність її результатів. Нагадаємо, що навесні, 7-8 квітня 2013 року в попередньому кваліфікаційному турнірі для шахістів 4-го розряду й для початківців (без розрядів) Марія також святкувала першість. Перемога Марії у турнірі для шахістів 3-го розряду стала першою у турнірі, що проходив на новому рівні, котрий передбачає ведення записів результатів та контроль тривалості гри (1 година). Незважаючи на більш складні умови змагання, Марія пройшла турнірний шлях впевнено та показала гарну гру, знову піднялась на найвищу сходинку. Перемога Канєвського Влада у турнірі для шахістів 4-го розряду й початківців (без розрядів) – заслужене досягнення за старанність і наполегливу працю. Також ця перемога свідчить, що у клубі «Еліт-Інтелект» успіхів може досягти кожний, хто наполегливо працює!

Вітаємо наших учасників у кваліфікаційних турнірах! Бажаємо успіхів всім вихованцям шахового клубу «Еліт-інтелект», а також сподіваємось на продовження гарної традиції  перемог нашого клубу!

 Запрошуємо всіх бажаючих у наш клуб, де навчають наймудрішій грі світу – грі у шахи!

Vkontakte Facebook Twitter