Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

26 вересня 2013 року Боярський туристичний клуб «ІСКРА» на волонтерській основі організував для школярів пізнавальне практичне заняття на базі Києво-Святошинського ЦСПР. Захід було приурочено до  Всесвітнього дня туризму.

"Іскра"

Активні представники клубу інструктор та головний суддя змагань Олександр Косяченко, секретар клубу Юлія Апостолова  та член туристичної команди «Партизани» Євген Терещенко цього дня перетворили головну залу закладу на справжній туристичний куточок: встановили намети, розклали різноманітне туристичне спорядження для того, щоб ознайомити  підлітків  із основами туризму.

"Іскра"

Школярі отримали змогу в ігровій формі опанувати практичні  навички, потрібні для активного відпочинку: в’язати вузли,  користуватися спальником, збирати туристичний рюкзак та ін. До провдення заходу активно долучилися й працівники ЦСПР: Тетяна Бондаренко, Ольга Ковчан, Вероніка Шевель, Галина Безпрозванна  та Оксана Слєпова.

"Іскра"

Діти поділилися на дві команди з «їстівними» назвами «Бублик» та «Пиріжок» і розпочалися конкурси. «Естафета зі спальниками» показала, що юні туристи із задоволенням опановують особливості відпочинку на природі: із цим завданням, котре потребувало швидкості й вправності учасників, команди впоралися весело та одночасно.

"Іскра"

Наступний конкурс «Збери рюкзак» дав змогу школярам виявити не лише вправність чи швидкість, але й фантазію та розуміння того, які речі можуть знадобитися під час туристичного походу. Підліткам було запропоновано самотужки зібрати у похід загальний командний рюкзак – кожен із учасників по черзі обирав із заповненої різними речами палатки однин з предметів, який одразу ж пакував до рюкзака. Діти  відповідально підійшли до поставленого завдання, хоча  не обійшлося й без помилок – приміром, виделка та молоток опинилися серед інших необхідних для туриста речей.  Звичайно, порадувало, що фен та праску дітлахи все-таки вирішили у похід не брати.

"Іскра"

Представники клубу «Іскра» за допомогою цього змагання продемонстрували школярам, які речі треба брати в похід, а від яких слід відмовитися. Підліткам навіть випала змога приміряти справжній, правильно споряджений туристичний рюкзак (аж 13 кг!) і на власному досвіді переконатися, як важливо не брати у похід нічого зайвого.

"Іскра"

Юні туристи отримали не лише корисну інформацію та практичні навички, але й весело провели час, подякували ведучим за захопливі конкурси і виказали готовність ще не раз взяти участь у подібних заходах, а з часом стати постійними членами туристичного клубу “Іскра”.

 Ольга КОВЧАН

Vkontakte Facebook Twitter