Інформаційні зустрічі (м.Боярка, серпень 2013 р.)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ серпні  2013 року  було проведено низку інформаційних зустрічей  у ряді установ міста Боярка з метою розповсюдження інформаційних листків відповідно до напрямків діяльності кожного закладу.  Соціальний працівник Тетяна Чіркова передала пакет інформаційних матеріалів  міській та районній бібліотекам з метою подальшого ознайомлення населення щодо  безпечного поводження у літній період на воді, в лісі, з вогнем, на сонці і т. п.  З працівниками бібліотек Брензей Г.О., Заєць Л.І., Венгер В.М. були обговорені перспективи співпраці, з’ясовано запит бібліотекарів щодо тематики інформаційних матеріалів.
Також відбулися зустрічі з керівниками деяких медичних установ міста – таких, як дитяча районна поліклініка (завідуюча Заруцька Н.П.), жіноча консультація (в.о. завідуючого Беневський О. В.). До вищевказаної інформації додавались інформаційні листки для батьків «Якщо ваша дитина потрапила до лікарні»  та «Психологічні причини хворобливості дітей». А ще відбулися переговори стосовно розповсюдження оголошень про проект  «Позитивний погляд-2013»  із  адміністраторами супермаркетів «Боярка-центр» (Матейко Т.І.) та «Квартал»  (Шаповалова К.Ю.)OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Робота з дітьми у літній період

 Ми вже писали про цікаві та корисні заняття для малечі у літній період, котрі проводить психолог ЦСПР Оксана Слєпова. Сьогодні ми розкажемо про роботу соціального працівника Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Тетяни Чіркової.

AkvariumУ літній період соціальним працівником Тетяною Чірковою було проведено низку майстер-класів та творчих занять для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні у Київській обласній дитячій лікарні та дітей боярчан, котрі відвідують групу «Літнє дозвілля». Заняття проводились за програмою «Гармонія барв» з метою гармонізації внутрішнього стану дитини засобами декоративно-ужиткового мистецтва, а також розвитку дрібної моторики, уяви та творчих здібностей дітей. Серед майстер-класів було зокрема представлено газетне плетіння для мам із дітьми, де виготовлялись підставки під гарячий посуд із газетних жмутиків.

А разом із дітьми, що лікуються у КОДЛ, було виготовлено яскравий і веселий декоративний акваріум. Для цього використовувались різноманітні техніки: орігамі, ліплення з пластиліну, аплікація та образотворче мистецтво.

Цікавими для дітей також були творчі завдання «Домалюйка» та виготовлення з картону фігурок морських жителів. У «Домалюйці» дітям було запропоновано (на вибір) фрагменти наклеєних на аркуші картинок, які потрібно було домалювати. Виконані роботи в черговий раз продемонстрували, що для дитячої уяви немає меж, а позитивне налаштування розкриває творчий потенціал дитини.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У продовження літньо-морської тематики діти також виготовляли із картону за допомогою шаблонів фігурки морських мешканців. Це завдання лише на перший погляд просте, насправді воно потребує від маленьких умільців цілковитої зібраності, повної концентрації уваги та застосування вмінь у вирізанні, розвиваючи тим самим дрібну моторику. Виготовленими фігурками китів, акул, летючих риб, дельфінів, медуз та восьминогів діти залюбки гралися між собою, а ще – планували вдома виготовити власноруч такі ж подарунки для своїх меншеньких братиків чи сестричок.Morski zhuteli
Оголошення про проведення у місті Боярка Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка-2013

Громадська органіазція “Центр розвитку громад” спільно з Центром соціально-психологічної реабілітації населення виступають організаторами Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка. Далі – офіційне оголошення Фестивалю.

У Боярці стартує щорічний Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка. Метою Фестивалю є гармонійний розвиток підростаючого покоління, виховання у молоді патріотичних почуттів до України та рідного міста, залучення меценатів та благодійників до підтримки творчої молоді, увічнення пам’яті поета та педагога, боярчанина Івана Юхимовича Коваленка.
До участі у Фестивалі-2013 запрошується талановита молодь віком від 7 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві складання віршів, співаної поезії, художнього читання, вокалу та гри на гітарі.
Для участі у конкурсах необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Форми заявок для окремих конкурсів можна скачати на сайті Івана Коваленка у відповідних рубриках – заявка поетичного конкурсу “Віршована мелодія”, заявка Інтернет-конкурсу співаної поезії “Тиха зірка”, заявка конкурсу читців “Сила слова”, заявка вокального конкурсу “Осіння пісня”, заявка конкурсу гітаристів “Боярський Хрещатик”.
Докладніше про конкурси Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка – 2013:

МІЖНАРОДНИЙ ПОЕТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС “ВІРШОВАНА МЕЛОДІЯ”

Конкурс проводиться з 15 липня по 30 жовтня 2013 року.
Переможці конкурсу визначаються у номінації «Кращий вірш як основа для пісні»:

 •     Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця);
 •     Середня група:  14-18 років (перше, друге, третє місця);
 •     Старша група:   19-30 років (перше, друге, третє місця).

Один чи два вірші з числа поданих на конкурс (не обов’язково переможці) можуть бути покладені на музику з наступним професійним записом пісні у музичній студії – у  разі, якщо якийсь із текстів зацікавить композиторів.

 Вимоги до віршів:

 •     На конкурс подається не більше 2-х віршів українською мовою,  що можуть стати текстами  до пісень.
 •     Тексти для пісень мають складатися із 3-6 стовпчиків, один з яких може бути запропонований як приспів.
 •     Вірші подаються в електронному вигляді у програмі Microsoft Word, шрифтом Times New Romans, кеглем 14, через 1,5 інтервали.
 •     Вірші та ЗАЯВКА до участі в конкурсі надсилаються на електронну адресу text-pisni@ukr.net у прикріпленому файлі.

Кращі з поданих на конкурс віршів будуть розміщені на сайті Івана Коваленка у рубриці “Конкурсні вірші” 
За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.

До уваги композиторів! Запрошуємо знайомитись із конкурсними творами  для написання пісень.
Робочі записи пісень (диктофон, комп’ютер) надсилайте у форматі МП3 на  адресу text-pisni@ukr.net. Оргкомітет Фестивалю має на меті обрати одну чи дві пісні для подальшого  аранжування та студійного запису.

МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС СПІВАНОЇ ПОЕЗІЇ НА СЛОВА І.КОВАЛЕНКА “ТИХА ЗІРКА”

Конкурс проводиться з 15 липня по 30 жовтня 2013 року.
Переможці конкурсу визначаються у номінаціях:

Співана поезія на слова Івана Коваленка (перше, друге, третє місця).
Краще виконання  співаної поезії  на слова Івана Коваленка (перше, друге, третє місця).

Вимоги до пісень:

 •     Пісні мають бути створені на вірші Івана Коваленка. Всі твори поета можна знайти на цьому сайті.
 •     Можна подавати будь-яку кількість пісень на слова І.Коваленка, але бажано, щоб вони були на ті вірші поета, котрі ще не покладені на музику. (Ознайомитись із списком вже написаних пісень та послухати їх можна у розділі Послухати пісні.) Пісні та ЗАЯВКА до участі в конкурсі надсилаються на електронну адресу  text-pisni@ukr.net  у прикріпленому файлі.
 •     Пісня подається у форматі МП3. Це може бути як студійний, так і аматорський запис (диктофон, комп’ютер), але звук має бути достатньо чіткий.
 •     У номінації «Співана поезія на слова Івана Коваленка» передбачається робочий варіант пісні: вокальні дані автора чи виконавця пісні та якість музичного супроводу на результати не впливають.
 •     За необхідності допускаються несуттєві  корективи віршів, скорочення, об’єднання декількох у текст для однієї пісні.

За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.
Додаткова інформація – на сайті Івана Коваленка; за електронною адресою text-pisni@ukr.net або за телефонами: 063-619-40-31, 099-343-08-38, (045-98)-46-851 (контактна особа – Кириленко Марія Іванівна, донька поета Івана Коваленка).

КОНКУРС ЧИТЦІВ “СИЛА СЛОВА”:

І тур конкурсу проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Ці заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур від 2-х до 5-ти конкурсантів.
ІІ тур відбудеться 16 жовтня 2013 року на базі Боярської ЗОШ №1. Початок – об 11.00.

На обидва тури конкурсанти готують вірш Івана Коваленка, обраний за власним уподобанням. Якщо вірш задовгий, для читання береться  скорочений варіант або уривок.
Переможців конкурсу визначають за номінацією “Кращий виконавець віршів Івана Коваленка”

 •     Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця);
 •     Середня група:  14-18 років (перше, друге, третє місця);
 •     Старша група:   19-30 років (перше, друге, третє місця).

Запис на конкурс та довідки за електронною адресою km_mel@ukr.net або за телефонами (045-98)-36-950, 095-165-91-38 (контактна особа – Мелашенко Катерина Миколаївна, директор Боярської ЗОШ №1).

ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС “ОСІННЯ ПІСНЯ”:

І тур – проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Ці заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур від 2-х до 5-ти конкурсантів.
ІІ тур – відбудеться 19 жовтня 2013 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок об 11.00

До другого туру готується 2 пісні:

 •     Пісня, з якою пройдено конкурсний відбір
 •     Пісня на слова Івана Коваленка

Усі твори виконуються наживо у супроводі музичних інструментів або у супроводі інструментальної фонограми (-1).

Переможці конкурсу визначаються у наступних номінаціях:

 •     Краще виконання пісні на слова І.Коваленка
 •     Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця);
 •     Середня група:  14-18 років (перше, друге, третє місця);
 •     Старша група:   19-30 років (перше, друге, третє місця)

Форму заявки на конкурс, пісні на слова І.Коваленка, фонограми (-1) та слова до пісень можна знайти на  сайті Івана Коваленка.
Заявки на конкурс та довідки – за телефоном (045-98)-43-665 (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг») або електронною адресою ctmoberig@mail.ru

КОНКУРС ГІТАРИСТІВ “БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК”:

І тур – проводиться з 1 по 30 вересня 2013 року на базі навчальних закладів та закладів культури у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів.
ІІ тур – відбудеться 26 жовтня 2013 року на базі базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок об 11.00.
До першого туру учасники готують один твір на власний вибір. До другого туру – два  музичні твори:

 •     Твір, з яким було пройдено конкурсний відбір;
 •     Твір іншого характеру.

До конкурсу запрошуються як окремі музиканти, так і ансамблі.

Заявки на конкурс та довідки за електронною адресою ctmoberig@mail.ru  або за  телефоном  (045-98)-43-665  (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг»).

Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями:

 •     Молодша група: 7-13 років (перше, друге, третє місця);
 •     Середня група: 14-18 років (перше, друге, третє місця);
 •     Старша група:  19-30 років (перше, друге, третє місця);
 •     Електрогітара (перше, друге, третє місця);
 •     Ансамблі (перше, друге, третє місця).

По завершенню всіх конкурсів відбудеться гала-концерт.

Усім учасникам Фестивалю при собі мати свідоцтво про народження чи паспорт. Якщо учасник Фестивалю не досяг повноліття, повну відповідальність за його безпеку, життя та здоров’я несе особа, яка його супроводжує.

Запрошуємо  меценатів та широку громадськість  долучитися до фінансування Фестивалю. За наявності додаткових коштів Оргкомітет має право присуджувати гран-прі, доповнювати перелік номінацій, визначати розмір премій чи передбачати цінні подарунки за узгодженням із благодійниками.
Новини Фестивалю, його Положення, форми заявок, умови проведення окремих конкурсів, рахунки для перерахування коштів та відповіді на найтиповіші питання  можна знайти на цьому сайті; е-mail для довідок – mkyrylenko@ukr.net

Оргкомітет