Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

7-8 квітня 2013 року у Республіканській шахово-шашковій школі «Авангард» відбувся кваліфікаційний турнір для шахістів 4-го розряду та початківців (без розрядів). Представники шахового клубу  «Еліт-інтелект» вирішили випробувати свої сили на новому рівні.  Турнір тривав  протягом двох днів. Чотири тури пройшли  у неділю, інші п’ять відбулись у понеділок.

За результатами турніру надзвичайно приємно відзначити, що перше місце в усьому турнірі посіла вихованка нашого клубу «Еліт-інтелект» Фомічова Марія з результатом 7,5 з 9 очок. Це також дозволило їй перевиконати норму 3-го розряду.  Брати Каневські –  Данило та Дмитро – посіли 28 та 30 місце із результатом по 5 очок, виконали норму 4-го розряду. Ще один наш вихованець, Чапля Дмитро, посів 33 місце, набравши 4 очки, а йому зовсім трішки (одного очка) не вистачило для здобуття 4-го розряду.

Копия Ranking

На «свято інтелекту і волі» завітало 62 учасника з різних шахових клубів міста Києва. Була проведена реєстрація і комп’ютерне жеребкування.

Гра почалась для наших шахістів досить успішно. Перший турнірний день закінчився з наступними результатами.

Учасники Очки
1 Фомічова Марія 4
2 Чапля Дмитро 3,5
3 Каневський Данило 2
4 Каневський Дмитро 1,5

Після першого дня Марія та Дмитро мали чудові шанси отримати у підсумку турніру пристойні результати, а у братів Каневських при умові стабільної гри залишались шанси на здобуття 4-го розряду.Копия photo2

В понеділок, опісля напруженого шкільного дня, наші шахісти знову вирушили до Києва. Другий день приготував боярчанам несподіванку: турнірний шлях Марії Фомічової та  Дмитра Чаплі у першій же партії перетнувся.  Гра Маші виявилась сильнішою і дівчинка впевнено продовжила переможний шлях аж до кінця турніру. Для Діми випробування тривали: за результатами жеребкування він отримував найбільш сильних суперників із можливих у його ситуації, тому до кінця турніру він зміг набрати лише 0,5 очка.  Брати Каневські у другий день змагалися рівно, без необов’язкових втрат, і досягли бажаного результату. Необхідно відзначити, що додатковий показник (сума балів суперників) у Дмитра Чаплі майже на 10 балів вищий, ніж у Данила та Дмитра Каневських, що свідчить про те, що суперники Дмитра були сильніші.

Турнірні ігри завжди складні й відповідальні, тому що підготовчий етап лишається позаду, а прогнози, всі попередні змагання і минулі перемоги стають не актуальними. За шаховою дошкою учасникам необхідно викладатись на всі 100%, показувати все, що вмієш «тут і зараз», стійко зносити удар і намагатися перемогти.

Для Марії це був вже п’ятий турнір за межами нашого клубу, а для хлопців – перший. Безумовно, досвід участі у попередніх турнірах допоміг Маші триматися впевнено аж до останнього туру і у вирішальні моменти приймати правильні рішення. Брати Данило та Дмитро Каневські грали спокійно, трішки неточно, але стійко пройшли турнірний шлях. Дмитро Чапля виступав непогано, але не зміг використати всі свої шанси.

Сподіваємось, що успіхи чотирьох наших представників надихнуть всіх вихованців шахового клубу «Еліт-інтелект» на подальшу роботу і досягнення вершин у грі в шахи.

Копия photo1

Запрошуємо всіх бажаючих у наш клуб, де навчають наймудрішій грі світу – грі у шахи!

 Тренер, Олександр Фомічов

Vkontakte Facebook Twitter