Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Марина Сіраєва про враження від практики у нашому Центрі

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 9 - 2013

МаринаЯ навчаюсь у Національному авіаційному університеті із  спеціальності «психологія».  У Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що розташований у місті Боярка,  я проходжу практику вже вп’яте і добре знайома з роботою Центру.   Позитивних вражень дуже багато. Я усвідомила,  наскільки цікаві і водночас  складні завдання стоять перед  психологом. Набагато кращим стало розуміння моєї майбутньої професії.

Приміром, мені довелося спостерігати за роботою психологів Центру у стаціонарних відділеннях Київської обласної дитячій лікарні і самій працювати з дітьми у відділеннях пульмонології, гастроентерології та ендокринології. На перший погляд,  здавалося, що зовсім не складно прийти до відділення лікарні, поспілкуватися з пацієнтами, відповісти на їхні запитання, розрадити та допомогти. Але насправді все виявилось не так просто. Кожна дитина потребує особливого підходу, бо хтось лежить в лікарні для профілактики, а в когось лікарі виявили страшну недугу, і треба привчатися жити з нею. А ще з маленькими дітьми у лікарні знаходяться батьки, яким часто потрібна психологічна допомога не менше, ніж дітям. Іноді батькам дуже важко адаптуватися до хвороби дитини. Саме тому відвідування  та робота у відділеннях лікарні особливо мене схвилювала.

Марина

 І саме цього року під час проходження практики я отримала свій перший досвід консультування. Як виявилося, консультувати не так страшно, як я собі це уявляла. Дякую заступнику директора Центру, психологу Тетяні Миколаївні Бондаренко за надану можливість,   за високопрофесійну супервізію  моїх консультацій. З нею я почувала себе впевненішою.

Також окремо хочу подякувати психологу Слєповій Оксані Володимирівні за те, що всі мої роки волонтерства та проходження практики вона завжди  допомагала мудрою порадою, ознайомила зі специфікою роботи в лікарні,  надавала можливість отримувати досвід у самостійному проведенні тренінгів у відділеннях лікарні та в молодіжному клубі «Позитив».

Я мала унікальну можливість поспілкуватися з кожним психологом Центру окремо, дізнатися про ті особливі методи, які вони використовують у роботі з клієнтами. Кожний  психолог Центру – це унікальний спеціаліст, що має власний підхід до людини, з якою працює, та творчо підходить до своєї роботи.

Тож найбільше позитивних вражень залишилося від самого закладу, в якому я проходила практику, та робочого колективу. У   Центрі завжди панує дружня, позитивна, а інколи навіть домашня атмосфера. Коли я потрапила сюди, одразу стало зрозуміло, що тут працюють люди, які постійно вчаться, поповнюючи свої знання з психології і не тільки. Я щаслива,  що на певний час стала частиною цього колективу, набула нового професійного досвіду.

 

Сіраєва Марина,

 Національний авіаційний університет,

 факультет психології, 5 курс.

Vkontakte Facebook Twitter