Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Запрошуємо до клубу «Веселі барви»!

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 19 - 2013

Одним із найпопулярніших у сучасний час видів декоративно-прикладного мистецтва є бісероплетіння. Новий клуб «Веселі барви», який працює на базі ЦСПР від Києво-Святошинського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, пропонує на основі ви­вчення і засвоєння творчої спадщи­ни народних майстрів та здобуття практичних навичок з бісероплетіння  розвивати почуття прекрасного, допомогти учасникам стати гармо­нійно розвиненою особистістю (керівник Черненко Людмила Михайлівна). Бажаючі запрошуються кожної суботи о 10-00. Переважна більшість вихованців клубу, опановуючи різні техніки бісероплетіння, стають його палкими прихильниками – одразу і надовго. Секрет простий: плетіння бісером – це дуже захоплююча справа, яка дає змогу створювати найрізноманітніші речі: кулони, браслети, декоративні композиції, прикраси для одягу та побуту.

Свій вільний час дитина повинна проводити не лише цікаво, але й корисно. Метою роботи клубу є розвиток у дітей естетичного смаку, відчуття прекрасного, виховання інтересу до роботи, охайності, точності, майстерності, любові до природи та зацікавленості у мистецтві. Програма роботи клубу дає можливість задовольнити  запити дітей, стимулювати їхні нахили та здібності у різних галузях побутового рукоділля.

У даний час бісер – це вершина моди. Його використовують у різноманітних виробах, прикрасах, в оздобленні одягу, інтер’єру. Саме із цим матеріалом і працюють вихованці клубу «Веселі барви», роботи яких беруть участь у різноманітних конкурсах. Заняття у клубі дає можливість дітям не тільки самоствердитися, але й знайти собі нових друзів, своє покликання: можливо хтось із них потім стане професійним художником чи дизайнером, майстром декоративно-ужиткового мистецтва.  Адже не всім відомо, що перед тим як переходити до виконання виробу з бісеру, насамперед створюється ескіз, підбирається кольорова гамма. Тому вихованці мають змогу показати усі свої творчі здібності.

Клуб «Веселі барви», що діє  на базі ЦСПР, допоможе вам здійснити цікаву подорож у світ бісеру, а також засвоїти різні техніки плетіння бісером.

Клуб

Клуб

Запрошуємо до клубу «Веселі барви» щосуботи о 10-ій годині у Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення за адресою: м. Боярка, вул. Хрещатик, 83

(територія Київської обласної дитячої лікарні, старі корпуси, поряд із лор-відділенням).

 

Юлія Толочко

 

Vkontakte Facebook Twitter