Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

НОВУС РОЗШИРЮЕ КОЛО ДРУЗІВ

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 13 - 2013

НОВУС1

Успішно продовжує свою роботу молодіжний клуб «НОВУС». Всеукраїнський проект «Новус розширює коло друзів» є програмою і нормативною основою розвитку новусу в школах, своєю метою сприяє всебічному й гармонійному розвитку особистості, збереженню на довгі роки міцного здоров’я і творчої активності. Завдання програми – зміцнити здоров’я дітей, відвернути молодь від шкідливих звичок і сумнівних розваг, пропаганда активного, здорового способу життя.

 Нагадаємо, у листопаді 2011 року на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення та при підтримці директора Лахтадир А.М. і співробітників центру був організований дитячий клуб «Новус» із навчання цієї гри.

НОВУС 3.docx

Новусом  захопилися діти з різних шкіл Боярки. Заняття носили систематичний характер, що дозволило суттєво підвищити рівень майстерності дітей.  Так, у березні 2012 року на базі Боярської ЗОШ №1 за підтримки директора школи Мелашенко К.М., депутата Боярської міської ради Єдакова Ю.І. був проведений перший шкільний індивідуальний турнір з новусу серед дітей різних шкіл Боярки, Вишневого і Києва. Діти вперше брали участь у новусному турнірі, познайомилися з регламентом, методами організації і проведення змагань. За підсумками цього турніру була сформована Боярська міська шкільна команда «Новус», яка у квітні 2012 року посіла перше місце на міжнародному турнірі з новусу серед шкільних команд. Міжнародний турнір був проведений за активної підтримки громадськості м. Боярка, за підтримки Голови Боярської міської ради Добрівського Т.Г., заступника Голови Боярської міської ради Дубовецького  В.М., за підтримки директора Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації Лахтадир А.М., а також за підтримки директора Боярського будинку культури Іванової Т.С. та ін.

15 вересня 2012 року в Боярській ЗОШ №5 успішно пройшов 7-й етап кубка Європи «Кубок Виклику». У турнірі брали участь спортсмени з Латвії, Естонії, Росії та України. Примітно те, що серед українських спортсменів, котрі дебютували на турнірі високого рівня, взяли участь і школярі з Боярки та Вишневого.

Новус 4

Вдалий дебют Олексія Місевського, Вадима Ярмоленка, Володимира Бойка та вчителя фізкультури Боярської ЗОШ №1 Ігоря Калініна на 7-му етапі кубка Європи та перше місце в міжнародному турнірі шкільних команд підкреслює правильно організовану і проведену роботу з розвитку та популяризації новусу в м. Боярка. Нова гра, новий вид спорту – новус – гармонійно розвивається, входить у життя наших дітей і приносить позитивні результати.

Враховуючи гарний ефект від проведеної роботи з розвитку новусу у м.Боярка, Федерація новусу України продовжує інноваційний підхід із корисного  наповнення вільного часу наших дітей і  молоді.

Для тих, хто зацікавився новою грою: запрошуємо до нас на заняття по вівторках та четвергах о 16:00 за адресою: м.Боярка, вул.Хрещатик, 83.  Центр розташований у Боярці на території Київської обласної дитячої лікарні (старі корпуси).

Отже, якщо ви хочете бути здоровою та позитивною людиною, то вам до нас!

                                                                                              Юлія Толочко

Vkontakte Facebook Twitter