Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

«Екологічна варта»

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 20 - 2013

Екологічна вартаКлуб «Екологічна варта» продовжує свою роботу на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації, він запрошує усіх бажаючих приєднатися до них – зустрічі відбуваються  щочетверга  з 14-30. Керівник клубу Малишева Тетяна Василівна, методист Районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

– Нас об’єднала любов до навколишнього світу,- говорить Тетяна Василівна, – нас цікавить життя лісу і поля, степу та гірського водоспаду, нас зворушує схід сонця і спів птахів, нас турбує повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо, земля, на якій ми живемо. Ми допитливо досліджуємо проблеми довкілля і закликаємо всіх до їх вирішення. Ми переконані у тому, що багато чого щодо стану нашого довкілля залежить особисто від нас, кожного. Ми, люди,  здатні зробити нашу Землю прекрасною.

Мета роботи клубу  – виховання екологічно свідомої особистості через організацію цікавої екологічної роботи із вихованцями клубу та учнями школи, їх участь у дослідницькій роботі та природоохоронних акціях, допомога новому поколінню в усвідомленні себе частинкою світу, у якому ми живемо.

Екологічна варта

«Екологічна варта» є тим маленьким осередком, який системно здійснює виховну роботу в школі еколого-натуралістичного напряму. Традиційно організовуються акції: «Збережи ялинку», «Наша допомога птахам» (проводяться тематичні бесіди, випускаються пропагандистські листівки, інформаційні бюлетені, виготовляють годівнички, підгодовують птахів у зимовий період),  «Первоцвіт» (збереження первоцвітів від винищення, проведення просвітницької роботи серед школярів та дорослих).

Учасники проводять моніторинг побутового сміття в рамках акції  «Чиста планета», щороку беруть участь у проведенні природоохоронних заходів до «Дня Довкілля», «Дня Землі», проводять акцію «Ріки мого дитинства». Також вихованцями клубу проводяться фенологічні спостереження, що дає змогу глибше, всебічно, системно вивчати сезонні зміни в природі.

Клуб  «Екологічна варта» співпрацює із громадською організацією  Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта».

Останні два роки працюють над проблемою ресурсозбереження в процесі домашнього господарювання. Вихованці  глибоко вивчали цю проблему, досліджували побутові звички своїх родин і намагалися знайти шляхи раціонального використання природних ресурсів в процесі домашнього господарювання, а також зміни стилю життя в інтересах сталого розвитку.

Встаньмо на варті власного майбутнього задля краси довкілля!

 

 

Vkontakte Facebook Twitter