Цікаві тренінги для школярів села Горенка

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 19 - 2013

Горенка

12 березня 2013 року працівники Києво-Святошинського ЦСПР завітали до Горенської загальноосвітньої школи I-III ступенів із метою проведення психологічних тренінгів для школярів.  Горенку відвідало шестеро спеціалістів Центру: психологи Оксана Слєпова, Марина Сіраєва, Інна  Хохлова; соціальні педагоги Вероніка Шевель та Анна Фломбойм; фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Ольга Ковчан. Гостей гостинно зустріла заступник директора – Недільна Світлана Олексіївна, яка і супроводила психологів та соціальних педагогів до класних аудиторій, де відбулися цікаві заняття.

Горенка

Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Ольга Ковчан від імені Центру подарувала директору школи Кошель Сергію Павловичу дитячі книжечки, а також збірки віршів українського поета-дисидента Івана Коваленка «Порив до небес», яка була спеціально видана для навчальних закладів і містить тематичні розділи. Крім цих подарунків, школі села Горенка  було презентовано плакати зі здорового способу життя та інформаційні матеріали, котрі можна використовувати на різних уроках (ОБЖД, біологія, психологія тощо).

Оксана Слєпова

Спеціалістам ЦСПР вдалося охопити різні вікові групи, починаючи з маленького 5 класу (всього 7 учнів), і закінчуючи найстаршими учнями.  Психолог Оксана Слєпова провела тренінг із 8-им та 9-им класом на тему: «Батьки та діти». Мета тренінгу полягала у тому, щоб навчити дітей цінувати та поважати не тільки себе, а і батьків, довіряти їм; навчити усвідомлювати свої проблеми та конфліктні ситуації із батьками. На занятті увага підлітків була зосереджена також на пошуку вирішення конфліктів, подоланні труднощів, які іноді виникають у спілкуванні  із батьками. Тренінг пройшов вдало, але психологу Оксані трохи заважало, що діти із різних класів, відчувалося емоційне напруження.

МаринаА психолог Марина Сіраєва працювала із семикласниками. Темою заняття було «Спілкування, плітки та вміння слухати». Тренінг передбачав акцентування уваги учасників на важливості володіння якостями спілкування та вміння слухати. На занятті діти намагалися визначити, що ж таке «плітки». Діти, котрі мають вік 13-14 років не одразу справилися із поставленим завданням, але після вправи «Зіпсований телефон» школярі змогли сформувати це визначення. Загалом підлітки залишилися тренінгом задоволені і просили іще раз до них приїхати.

Анна Фломбойм

Соціальний педагог Анна Фломбойм провела тренінг за темою раціонального розпорядження власних коштів та планування бюджету. Наприкінці заняття Анна запропонувала школярам написати, про що матеріальне вони мріють та через скільки років вони вважають, що зможуть придбати це. Виявилося, що найактуальніше бажання для більшості учнів – власний гарний будинок та пристойний автомобіль.Інна Хохлова

Загалом, діти брали активну участь у тренінгах, легко включалися в роботу,  змістовно та цікаво проводили час.

Вероніка Шевель

Ольга КОВЧАН

image_pdfimage_print