Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Нагородження найактивніших волонтерів із «Позитиву»

Автор: Editor Опубліковано: Січень - 15 - 2013

10 січня 2013 року в Києво-Святошинському ЦСПР відбувся урочистий захід присвячений Дню волонтера. Хоча офіційно у всьому світі цей день відзначають 5 грудня, проте для організаторів та учасників даного заходу було зручніше відзначити міжнародний День волонтера у період канікул.

День волонтера 3

Захід відкрили дівчата, котрі були обраними у минулому році як найактивніші волонтери – Дзюбенко Олена та Матюшко Євгенія. Вони надали інформацію про волонтерський рух, розказали про те, хто такі волонтери і хто може ними стати. А потім дівчата познайомили глядачів із відеороликом про волонтерів «Давайте люди» і визначили, що  волонтером може бути кожний, хто бажає присвятити свій вільний час, сили та вміння добровільній неоплачуваній праці.

День волонтера 4

За усі добрі справи всім позитивчикам Каміла Мусаєва та Дарія  Миколаєнко подякували пісенькою «Ми бажаємо щастя Вам».

Потім до слова запросили президента МК «Позитив» Оксану Слєпову, яка показала презентацію та розповіла про акції та заходи клубу за минулий рік. А Тетяна Лаврик та Юлія Бобир виступили зі сценкою про дівчинку з кам’яним серцем, яка ніколи нікому не допомагала, але все ж таки в результаті численних переконань її серце подобрішало.  Каміла Мусаєва дуже душевно продекламувала  вірші про справжніх волонтерів. А Дарія Миколаєнко виконала пісню «Твори добро», яку підхопили всі присутні.

День волонтера

Після виступів слово надали Директору ЦСПР – Ангеліні Лахтадир, яка сказала багато теплих слів на адресу волонтерів та нагородила грамотами найактивніших волонтерів ЦСПР. Отже, у цьому році нагороди отримали: Дзюбенко Олена, Євгенія Матюшко, Каміла Мусаєва, Оксана Журбас, Роман Юхименко.

День волонтера 5

А тоді Ангеліна Лахтадир представила позитивчикам друга нашого Центру – Андрія Арчакова, вона подякувала йому за те, що він є справжнім волонтером та другом Центру. Андрій Арчаков поділився досвідом волонтерства у Сполучених Штатах Америки, розказав про свій власний шлях до волонтерства та побажав наснаги юним волонтерам. Пообіцяв надати підтримку у будь-яких акціях, які буде проводити «Позитив».

День волонтера 2

День волонтера 6

Наприкінці заходу позитивчикам було запропоновано створити банк ідей щодо акцій, які б хотілося реалізувати найближчим часом. Одну з них вже почали реалізовувати, а саме – Анатолій Кросноухов та Тетяна Лаврик запропонували групові заняття з дітьми, які знаходяться у лікарні. Це можуть бути брейн-рінги, майстер-класи, перегляд повчальних відео та мультфільмів. 5 січня психолог Оксана Слєпова разом з Анатолієм та Тетяною провели перше заняття з дітками із відділення гастроентерології. Тож, сподіваємося, що такі заняття і надалі будуть проводитися із такою ж наснагою.

Арчаков та Ангеліна Миколаївна

Ми ще раз висловлюємо подяку та вітаємо наших волонтерів! Ми у вас віримо!

                                                                       Оксана Слєпова

 

Vkontakte Facebook Twitter