Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Робоча нарада керівників клубів

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 13 - 2012

7 листопада 2012 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації відбулася робоча нарада керівників клубів, що діють на базі ЦСПР, із попередніх підсумків 2012 року та перспективних планів на майбутній рік. У робочій нараді взяли участь директор ЦСПР Лахтадир А.М., соціальний педагог відповідальний за роботу з клубами Толочко Ю.В.; керівники клубів: «Новус» –  Лісовенко І.І.; «Позитив» –  Слєпова О.В.; «Екологічна варта» – Малишева Т.В.; «Затишок» – Мартинюк А.А.; клуб сімейного дозвілля «Релакс» – Фломбойм А.В.

У ході наради кожен із керівників  поділився досягненнями свого клубу у 2012 році, а  також  повідомив плани на майбутній рік.

Лісовенко І.І. (клуб «Новус»)  розповів, що клуб  цього року відмічає свою першу річницю. Були проведені 3 турніри у 2012 році. В планах керівника вийти за межі ЦСПР і створити подібні клуби  у кожній школі, але фінансово необхідна допомога спонсорів. 26-29 березня 2013 року відбудеться турнір шкільних команд на міжнародному рівні, а у липні – в Естонії відбудеться молодіжний чемпіонат Європи.

Малишева Т.В. (клуб «Екологічна варта») повідомила, що їхній клуб працює за програмою Міністерства освіти  України, акцент – на науково-дослідницькій роботі, посідають ІІ місце в області. Основним був проект «Прибери планету», результати та пропозиції якої були передані в БМР на ознайомлення. Відбувається співпраця з Боярською вартою. Малишева Т.В. відмітила, що діти стали більш досвідченими і навіть повчають своїх батьків. В рамках освіти сталого  розвитку у 2013 році планується проект «Проведення аудиту звичок та стилю життя родин учнів щодо ресурсозбереження».

Слєпова О.В. (клуб «Позитив»)  свій звіт представила у вигляді презентації, що особливо яскраво відобразило роботу  клубу «Позитив». Акцент у роботі робиться на психологічні тренінги, котрі для підлітків є дуже цікавими. Особливим  досягненням є участь у написанні проектів, зокрема «Позитивний погляд» та «Позитивні лісовички». Велику увагу позитивівці приділяють підтримці дітей у лікарні. Найближчим часом планується підготовка до новорічних свят, зокрема привітання дітей у лікарні; акції зі збору подарунків для хворих дітей, а також планується поїздка до фабрики новорічних іграшок.

Мартинюк А.А. (клуб «Затишок) говорила, що не дивлячись на вік  членів клубу, вони  активно беруть участь у всіх можливих заходах не лише ЦСПР, але й міста. А також висловила бажання про залучення до їх хору більш активних і молодших учасниць.

Фломбойм А.В. (клуб «Релакс») розповіла, що метою створення клубу сімейного дозвілля було покращення спілкування в сім’ї  та між сім’ями.  Під час зустрічей клубу проводиться спільна творча та ігрова діяльність батьків та дітей. В планах – подальший розвиток клубу, продовження зустрічей вже інформаційно-розвиваючого характеру для батьків із залученням різних спеціалістів (на базі центру вже проводяться зустрічі з психологом), а також організація зустрічей учасників клубу за межами Центру.

Vkontakte Facebook Twitter