Позитивчики потрапили у новорічну казку

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 27 - 2012

Нарешті збулася невеличка мрія учасників МК «Позитив» – потрапити перед Новим роком туди, де створюється казка. А саме, на фабрику новорічних прикрас у Клавдієво – Тарасово.

Прибувши на місце, нас зустріла привітна екскурсовод Аня, яка і познайомила нас з усіма етапами створення чарівних прикрас. Виявляється, що спочатку трубочку скла гріють паяльником, потім витягують у продовгувату форму і тільки тоді з неї вже видувають кульку. Потім кульки покривають сріблом. Далі їх фарбують та сушать, а тоді власноруч розфарбовують.

Цей процес дуже кропіткий, він справді захоплює. Цього разу майстрині малювали і різні зимові пейзажі, і казкових персонажів, і чарівних зміючок – символів 2013 року. Здавалося, що спостерігати за цим захоплюючим дійством можна годинами, адже кожна іграшка виходила такою гарною, особливою, справді казковою. Далі було ще цікавіше – нас запросили до музею іграшок, де ми ознайомилися з новорічними іграшками країн світу.

А після цього ми завітали до казкової кімнати Діда Мороза. Там було настільки затишно, скрізь пахло свіжим деревом – кімната оформлена у натуральному стилі і все зроблено із дерева, навіть сиділи ми не на звичайних стільцях, а на справжніх пеньках. Помічниці Діда Мороза роздали всім листівки та запропонували написати йому листа, що ми із превеликим задоволенням і зробили.

Також тут  влаштували справжню фото-сесію – хто під ялинкою, а хто у дерев’яній  альтанці. На цьому наша подорож не закінчилась, далі нас повели до магазину прикрас, де кожний обрав яскраві іграшки та ще мав змогу замовити індивідуальний надпис на них для своїх близьких чи друзів. Позитивчики подякували хазяям фабрики, розказали їм про свої враження та задоволеними поїхали додому. Тепер ми повністю готові до зустрічі Нового 2013 року.

А ось інформація для тих, хто бажає відвідати фабрику: доїхати з Києва до Клавдієве найкраще маршруткою № 817 від м. «Академмістечко», вона відправляється щопівгодини від виходу з метро в бік Кільцевої, через дорогу від супермаркету «Новус». Їхати десь 40-45 хвилин. Проїзд коштує 10 грн. Маршрутка зупиняється на вокзалі, це кінцева. Від зупинки пройти 5 хвилин і на першому повороті повернути праворуч. Приємних вражень).

                                                              Оксана Слєпова

image_pdfimage_print