Впродовж місяця на базі ЦСПР проходив шаховий турнір

Автор: Editor Опубліковано: Жовтень - 31 - 2012

21 жовтня  2012 року в приміщенні Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (директор – Ангеліна Лахтадир) відбувся заключний етап відкритої особистої першості міста Боярки із шахів.

 Турнір, організований Києво-Святошинською районною ДЮСШ (директор – Василь Коновалов, відповідальний – В’ячеслав Отріжко) за підтримки Боярської міської ради, проходив на базі Центру з 16 вересня по 21 жовтня. У фіналі взяли участь 10 кращих шахістів міста, з яких один – майстер спорту, четверо – кандидати у майстри спорту, троє – першорозрядники.

Упродовж усього турніру здійснювався запис кожної зіграної партії, змагання проводилися з чітким дотриманням шахових правил. Враховуючи серйозність підходу до організації та проведення змагань, всі учасники (а особливо – фіналісти) просто змушені були продемонструвати максимально високий рівень своєї спортивної майстерності.

Що ж до переможців, то І місце виборов майстер спорту Андрій Вусатюк, ІІ – кандидат у майстри спорту Ігор Кузнєцов, ІІІ – кандидат у майстри спорту Олександр Бродовський. А нагороди переможці отримали з рук срібної призерки Параолімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ольги Шатило.


То в чому ж важливість цього шахового спорту для нашого міста? На це питання відповідає Олександр Фомічов:
– Такий серйозний шаховий турнір в Боярці проводиться вперше… за останні 20 років! Приємно відзначити, що за час цього двадцятирічного  “забуття” ця прадавня гра не лише не втратила своїх прихильників, а й знайшла нових серед молоді. Тож з певністю можна сказати, що шахи в Боярку таки повернулися і, будемо сподіватися, назавжди. За що я і хочу подякувати не лише своїм товаришам по шахівниці, а й людям, які завжди готові прийти на допомогу, особливо – Ангеліні Миколаївні Лахтадир, яка надала нам це затишне приміщення.

image_pdfimage_print