4 жовтня психолог Оксана Слєпова провела тренінг зі старостатом Боярської ЗОШ №1 за темою «Толерантність». Метою заняття було згуртувати групу, ознайомити з поняттям «толерантність», показати багатоаспектність понять «толерантна особистість» та «інтолерантна особистість».
Під час інтерактивного спілкування молодь поділилася власними думками щодо теми заняття, розробила емблеми толерантності, а у вигляді пантомім показала основні визначення поняття «толерантність».
Доброю традицією стають відвідини тренінгів і психологом школи, яка бере участь у всьому, що відбувається.
Учасники поділилися своїми враженнями:
«Мені дуже сподобалася сьогоднішня наша зустріч. Дізналася багато нового про своїх друзів. Сподіваюся, що я буду дружити з однією особою, з якою ми дуже погано спілкуємося. «Позитив» – ви кращі!» (Волошина Валя);
«Ви відкрили очі на людей, що оточують мене. Змінили думку про них! Щиро дякую!» (Іра К.);
«Мені дуже сподобалася зібраність та повага один до одного у команді. Всі залишаються самими собою. Я збираюся надалі приходити до клубу «Позитив». Все дуже круто. Ви – найкращі. Сподіваюся, що буде ще крутіше. Хоча куди ще може бути крутіше!!! Залишайтеся такими ж веселими та такими класними, як Ви є!» (Тома);
«Дуже круто, що ми сьогодні зібралися. Я пізнала багатьох людей з іншої сторони. Всі такі кльові, веселі. Дякую Вам, мої любі. Чмокаю Вас у щічку і сподіваюся й надалі ми будемо товаришувати. Все ніштяк» (Кіра);
«Все було дуже кльово. Багатьох я побачила з зовсім іншого боку»;
«Сьогоднішня зустріч допомогла краще пізнати людей, яких майже щодня бачу. Ця зустріч була пізнавальною та веселою»;
«Мені сподобався цей тренінг. Я багато зрозуміла про толерантність, відчула це на собі. Я побувала в різних образах. Я дякую за ці емоції Оксані Володимирівні, я Вас люблю» (Марина Чорна).
Завершити хочеться словами відомого українського філософа Григорія Сковороди: «Любов виникає з любові, коли хочу, що б мене любили, я сам першим полюблю».