Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

ЦСПР долучається до проведення Молодіжного фестивалю

Автор: Editor Опубліковано: Жовтень - 10 - 2012

За ініціативи громадської організації «Центр розвитку громад» Боярська міська рада запроваджує щорічний Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка.

Метою Фестивалю є гармонійний розвиток підростаючого покоління, виховання у молоді патріотичних почуттів до України та рідного міста, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді та увічнення пам’яті поета та педагога, боярчанина Івана Юхимовича Коваленка.

До участі у Фестивалі-2012 запрошується талановита молодь віком від 7 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві поезії, художнього читання, вокалу та гри на гітарі.

Для участі у конкурсах необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Форми заявок можна скачати на сайті І.Коваленка http://ivan-kovalenko.info/.

У 2012 році в рамках Фестивалю відбудуться наступні конкурси:

Міжнародний поетичний конкурс «Віршована мелодія»:

Конкурс проводиться дистанційно з 10 липня по 30 жовтня 2012 року.

Переможці конкурсу визначаються у номінаціях:

–         кращий вірш українською мовою (перше, друге, третє місця).

–         кращий вірш російською мовою (перше, друге, третє місця).

Вимоги до віршів:

 1. На конкурс подається не більше 2-х віршів українською та/чи російською мовами, створеними  як основа для пісні.
 2. Вірші мають складатися із 3-5 стовпчиків, один з яких може бути запропонований як приспів.
 3. Вірші подаються в електронному вигляді у програмі Microsoft Word, шрифтом Times New Romans, кеглем 14, через 1,5 інтервали.

Вірші (разом із заявкою) подаються одним із трьох запропонованих нижче способом:

 1. На електронну адресу text-pisni@ukr.net у прикріпленому файлі.
 2. Надсилаються Укрпоштою (у друкованому вигляді та на диску) до Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення за адресою: 08150, ЦСПР, вул.Хрещатик, 83, м.Боярка, Київська область, Україна, тел. 04598-46851.
 3. Передаються особисто у друкованому вигляді та на диску або іншому носії за вищевказаною адресою. Роздруковані вірші та диски мають бути підписані (ПІБ автора та рік проведення конкурсу).

Допущені до конкурсу вірші будуть розміщені на сайті І.Коваленка http://ivan-kovalenko.info .  За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.

Запрошуємо композиторів знайомитись з конкурсними творами та обирати вірші для створення пісень. Оргкомітет Фестивалю має на меті обрати одну з них для подальшого фінансування її аранжування та виконання на заключному гала-концерті.

Довідки про поетичний конкурс – за електронною адресою text-pisni@ukr.net або за телефонами: 063-6194031, 099-3430838, (04598)-46851 (контактна особа – Кириленко Марія Іванівна, донька поета Івана Коваленка).

 

Конкурс читців:

 • І тур конкурсу відбуватиметься на базі навчальних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, узгодженому адміністраціями закладів з Оргкомітетом, а для молоді від 18 до 30 років – 26 вересня 2012 року на базі Боярської ЗОШ №1. На перший тур готується вірш українською мовою за власним уподобанням або вірш одного із боярських поетів українською чи російською мовами. Навчальний заклад за рішенням власної конкурсної комісії обирає та направляє на ІІ тур  від 2-х до 5-ти конкурсантів.
 • ІІ тур приурочено до Дня вчителя і відбудеться 17  жовтня 2012 року на базі Боярської ЗОШ №1.  На другий тур кожен конкурсант готує два виступи:

(1) Вірш, з яким пройдено конкурсний відбір;

(2) Одну з поезій І.Ю.Коваленка.

Початок обох турів – об 11.00

Переможців конкурсу визначають за наступними номінаціями:

–        перше, друге та третє місця;

–        кращий виконавець вірша Івана Коваленка;

–        приз глядацьких симпатій.

Запис на конкурс та довідки за електронною адресою km_mel@ukr.net або за телефонами      (04598)-36-950, 095-165-91-38 (контактна особа – Мелашенко Катерина Миколаївна, директор Боярської ЗОШ №1).

Вокальний конкурс:

 • І тур – з 1 вересня по 1 жовтня на базі навчальних закладів у порядку, узгодженому адміністраціями закладів з Оргкомітетом, а для молоді віком від 18 до 30 років – 20 жовтня на базі Центру творчості молоді «Оберіг»;
 • ІІ тур – 3 листопада на базі Центру творчості молоді «Оберіг».

Початок обох турів – об 11.00

До першого туру учасники фестивалю готують одну пісню вітчизняних авторів на власне уподобання. До другого туру – 2 пісні:

(1) Пісню, з якою пройдено конкурсний відбір

(2) Пісня на слова Івана Коваленка

Усі твори виконуються наживо у супроводі музичних інструментів або у супроводі інструментальної фонограми (-1).

Переможці конкурсу визначаються у таких номінаціях:

–        Краще виконання пісні на слова І.Коваленка

–        Молодша група: 7-18 років (перше, друге, третє місця);

–        Старша група: 18-30 років (перше, друге, третє місця).

Журі також має право клопотати перед Оргкомітетом про встановлення гран-прі.

Форму заявки на конкурс, пісні на слова І.Коваленка, фонограми (-1) та слова до пісень можна знайти на сайті І.Коваленка http://ivan-kovalenko.info/.

Заявки на конкурс та довідки за телефоном (04598)-43665 (контактна особа – Скочко Тетяна Олександрівна, педагог-організатор ТЦМ «Оберіг») або електронною адресою ctmoberig@mail.ru 

Конкурс гітаристів:

 • І тур – з 1 вересня по 1 листопада 2012 року на базі навчальних закладів у порядку, узгодженому адміністраціями закладів з Оргкомітетом, а для молоді віком від 18 до 30 років – 10 листопада 2012 року  на базі Центру творчості молоді «Оберіг»;
 •  ІІ тур – 17 листопада 2012 року  на базі Центру творчості молоді «Оберіг».

Початок обох турів – о 10.00.

До першого туру учасники готують один твір на власний вибір. До другого туру – два  музичні твори:

–         Твір, з яким було пройдено конкурсний відбір;

–         Твір іншого характеру.

До конкурсу запрошуються як окремі музиканти, так і ансамблі (дует, тріо, квартет).

Заявки на конкурс та довідки за електронною адресою ctmoberig@mail.ru  або за телефоном      097-3859886; (04598)-43666 (контактна особа – Вишняк Володимир Федорович, викладач ТЦМ «Оберіг»).

Переможці конкурсу визначаються за віковими групами:

–       Молодша: 7-13 років (перше, друге, третє місця);

–       Середня: 14-18 років (перше, друге, третє місця);

–       Старша: 19-30 років (перше, друге, третє місця);

–       Ансамблі (перше, друге, третє місця).

 По завершенні всіх конкурсів заплановано проведення гала-концерту.

Всім конкурсантам при собі мати свідоцтво про народження чи паспорт. Якщо учасник Фестивалю не досяг повноліття, повну відповідальність за його безпеку, життя та здоров’я несе особа, яка його супроводжує.

Бюджет Фестивалю на 2012 рік складає 10.000 грн., що виділені Боярською міською радою. Запрошуємо громадськість, спонсорів та меценатів долучитися до фінансування Фестивалю. За наявності додаткових коштів Оргкомітет має право встановлювати гран-прі, доповнювати перелік номінацій, а також розмір премій за узгодженням із благодійниками.

Новини Фестивалю, його Положення, форми заявок, умови проведення окремих конкурсів, рахунки для перерахування коштів та відповіді на найтиповіші питання  можна знайти на сайті поета Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info/ е-mail для довідок – mkyrylenko@ukr.net

 

Оргкомітет

Vkontakte Facebook Twitter