Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Мудрі і багаті літами

Автор: Editor Опубліковано: Жовтень - 8 - 2012

3 жовтня 2012 року до Дня людей похилого віку та  Дня ветерана у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення  відбулася святкова зустріч поколінь.  В ошатній затишній залі ЦСПР зібралися і  ті, кому було присвячено цей захід, і велика кількість молоді, що  прийшла привітати старших за віком.

Ведучі – психолог Оксана Слєпова та соціальний педагог Юлія Толочко – відкрили свято, розповіли  історію його виникнення. Із поважних гостей на святі були   Постовенський Анатолій Володимирович, та  Дереза Ольга Сергіївна – представник від Боярської міської ради.

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир висловила щиру подяку та глибоку вдячність сивочолим ветеранам за їх громадянську свідомість, мудрість, толерантність,  високу культуру та побажала довгих щасливих років життя у здоров’ї, злагоді, повазі та любові.

Голова Києво-Святошинської районної ветеранської організації Анатолій Постовенський у своєму виступі наголосив, що слова «похилий вік» вже давно треба замінити  на  «поважний вік», побажав здоров’я, поваги, активної участі у громадському житті.

Співробітники Центру підготували дуже цікаву і нестандартну програму. Діти та люди поважного віку заздалегідь приготували щирі побажання один одному, написавши їх на пелюстках паперової квітки.

Цікавими були майстер-класи від старшого і молодшого поколінь. Учасниця клубу «Позитив» Каміла Мусаєва організувала 2 команди. Старші навчали дівчаток в’язати гачком, а молодші ознайомили  їх із мистецтвом  квілінгу.

Цікаву вікторину для   гостей підготувала спеціаліст із зв’язків з громадськістю ЦСПР Ольга Ковчан.  Питання стосувалися водночас понять з нашого минулого (підвода, ночви, керогаз, копірка)     та  сьогодення (ноутбук, флешка,  диск,  смартфон). Цікаво, що слова залюбки відгадували  люди різного віку. Тож, як бачимо,  відстань між поколіннями зазвичай перебільшується.

Концертну програму для ветеранів підготували вокалісти, вихованці Боярського будинку культури та дитячої  школи мистецтв. Танцювальні номери були від діток Боярської ЗОШ № 2. Гру на гітарі продемонстрували Софія Дакшина та її керівник Володимир Вишняк   (будинок творчості молоді «Оберіг»). До сліз схвилювала своїм співом Мар’яна Слєпова. І, звичайно, всі присутні в залі були вдячні Боярському народному хору ветеранів війни та праці «Надія» (керівник Любов Рачинська), які запалили гостей жартівливими піснями,  вразили своїм співом, подарували хороший настрій.

Дякуємо за участь у заході  керівників студій та колективів Л. Рачинську, Н. Горенко, В. Балик, В.Вишняка, В.Бондарєву, Т.Ковальчук. Особлива подяка членам молодіжного клубу «Позитив» Дзюбенко Олені, Мусаєвій Камілі, Журбас Оксані, Юхименко  Роману.  Свято вдалося!

Vkontakte Facebook Twitter