Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Урочисте нагородження за проектом «Позитивний погляд-2012»

Автор: Editor Опубліковано: Вересень - 24 - 2012

19 вересня 2012 року  в  Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення   відбулося  урочисте нагородження команд, які брали участь у фотоквесті за проектом «Позитивний погляд-2012».  Відкриття заходу почалося з  веселої,  позитивної пісні «Смайл» у виконанні  Марії Колюшко.
Серед почесних гостей був присутній заступник Боярського міського голови  В.М.Дубовецький, котрий поздоровив молодих людей із вдалим завершенням фотоквесту  та пообіцяв,  що цей проект буде мати продовження у майбутньому.  Валерій Михайлович  наголосив на тому, що цього року світлини були вищі за рівнем, аніж  минулого разу,  і висловив побажання, щоб кращі з них прикрасили приміщення виконкому Боярської міської ради.
Директор Центру А.М.Лахтадир зупинилася на витоках    проекту «Позитивний погляд» у місті Боярка, адже все почалося у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації ще  у 2010 році, коли психолог ЦСПР Тетяна Шпиця подала ідею проведення у Боярці першого фотоконкурсу з такою назвою. Боярська міська рада тоді гаряче підтримала та профінансувала цю ініціативу, котра була втілена ГО «Центр розвитку громад».   Було багато схвальних відгуків, жителі міста  одностайно висловлювались за подальше продовження цього проекту. Тож у 2012 році проект «Позитивний погляд-2012», поданий ГО «Центр розвитку громад» у партнерстві з молодіжним клубом «Позитив»,  виявився одним із переможців конкурсу соціальних проектів Боярської міської ради.
Ангеліна Миколаївна прокоментувала кожну   світлину, вказала  командам на деякі помилки, пояснила якими критеріями керувалась конкурсна комісія при визначенні переможців  та висловила щиру подяку всім спеціалістам ЦСПР, членам ГО «Центр розвитку громад», котрі долучилися до реалізації проекту, всім волонтерам,  спонсорам,  завучам та організаторам боярських шкіл.
Були сказані  добрі слова на адресу людей, які перейнялися цим проектом та від душі, з натхненням допомагали нашій молоді –  керівнику інформаційно-аналітичної служби Марії Кириленко;   волонтеру Центру, хірургу Київської обласної дитячої лікарні  Євгену Слєпову;  програмісту ЦСПР Станіславу Яценко;  фотографу Наталії Зайченко; головному редактору «Боярка-інформ» Катерині Осадчій;  депутату Боярської міської ради Андрію Миколайовичу Арчакову та його дружині Світлані Олексіївні.  Але найбільше компліментів отримала дружна, оперативна, креативна, чудова команда молодіжного клубу «Позитив» на чолі із їх президентом Оксаною Слєповою.
За результатами конкурсу, перше місце зайняла команда Боярської ЗОШ № 3:  Шульженко Ірина, Кудрявцева Марія, Пушкар Ксюша, Педенко Аліна, Юхименко Роман.  Переможці отримали призи у вигляді флешок на 16 Гб, диплом,  та  сертифікати на майстер-клас від газети «Боярка-інформ».
Друге місце зайняла команда з Боярської ЗОШ№2: Котенко Елеонора, Лахтадир Марися, Полторацький Станіслав, Даниленко Євген, Жмишенкова Катерина. Вони були нагороджені дипломом та  флешками на 8 Гб.   А найкращим фото було визнано «Освідчення у долині Надсона» –  автор  Шульженко Ірина , котра була   нагороджена сертифікатом на безкоштовну професійну фотосесію від газети «Боярка-інформ».
Всі інші учасники фотоквесту  отримали флешки на 4 Гб та дипломи  за активну участь.    Були також нагороджені найактивніші учасниці  команди МК «Позитив»:  Олена Дзюбенко, Ольга Чорнобров та Аліна Котова.  А ще всі команди отримали солодкі подарунки –  смачні тортики    від спонсорів Андрія та Світлани Арчакових.

Vkontakte Facebook Twitter