Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Фотовиставка «Позитивний погляд-2012» до Дня Боярки

Автор: Editor Опубліковано: Вересень - 18 - 2012

15 вересня до Дня Боярки спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, члени ГО «Центр розвитку громад» та молодь з молодіжного клубу  «Позитив»  провели  фотовиставку на центральній алеї парку. Організація цієї виставки – це останній етап виконання проекту «Позитивний погляд-2012», що реалізується в рамках конкурсу соціальних проектів Боярської міської ради. У фотоконкурсі взяли  участь команди з усіх шкіл м. Боярка та команда клубу «Позитив» (поза конкурсом). Журі ще вирішуватиме, яка із шкіл перемогла, а поки що пропонуємо загальній увазі відгуки  боярчан та гостей міста про цю цікаву виставку:

 «Ви виросли порівняно з минулим роком. Так тримати! Вітаю з Днем міста!» (Дубовецький Валерій Михайлович, заступник Боярського міського голови з соціальних питань).

«Виставка дуже сподобалася. Особливо природа. Сподобалася немолода пара на фото. Це дуже важливо. У дітей виробляється почуття краси». (Бондаренко Ніна Павлівна, пенсіонерка);

«Усі фото дуже цікаві та оригінальні. Мені сподобалися фотографії з маленькими дітьми». (Михайло Сидор);

«Хороша виставка, багато цікавих фото, є навіть дуже професійні. Бажаємо успіхів молоді у розвитку своїх талантів, організаторам – спасибі». (Родина Шимкович);

«Ветерани війни, інваліди війни живуть спокійно, тому що є такі талановиті молоді наші онуки та онучки. Дякуємо вам. Ви показуєте природу такою, яка вона є,  і навіть краще» (Мисаня Токонович та Поліна Петрівна);

«Дякую Вам за фотовиставку,  продовжуйте у тому ж дусі» (пенсіонерка Лисовська).

«Фотографії дуже подобаються. Боярка постала на них зовсім іншою – красивою і незвіданою». Сподобалися фото «Опеньки», «Крокуси», «Ліс». (Гофман С.М).

«Виставка дуже сподобалася. Фотографії яскраві, гарні. Багато позитивних емоцій від неї» (Ірина Філімонова, студентка);

«Виставка дуже сподобалося. Здивувало те, що автори робіт – це діти! Молодці, талановита молодь. Радісно, що молодь займається такими цікавими і корисними справами. Дякую!»

«Молодці! Є прекрасні  фотографії, гарні ракурси. І взагалі приємні відчуття, що діти беруть участь у таких конкурсах. Удачі вам та наснаги! Хай наступного року виставка буде ще більшою!» (Руслана Вікторівна).

«Дуже гарні фото. Класний задум» (Караульна А. та П’ясецька Л.).

«Мені дуже сподобалося» (Тамуна Абуладзе).

«Дуже цікаві, гарні роботи. І дуже хороший проект, що дає змогу дітям займатись творчістю, бо діти – це наше майбутнє» (керівник студії ЦТМ «Оберіг» Ільїна А.В.)

«Молодці! Так тримати!» (Дмитро Войцех).

«Відчувається, що у Боярці живуть добрі люди, які бачать красу. Сподобалися тварини. Це виховує доброту. Техніка дуже висока. І взагалі це – велика праця!» (Олена Олександрівна);

«Це чудово! Я дуже вражений цією виставкою» (Стас Полторацький);

«Дуже яскраво, святково. Відчувається настрій кожної роботи і креативність авторів. Бажаю успіхів». (Бондаренко Т.М.).

«Креативно!» (Аня Луценко);

«Приємно побачити Боярку, яку я пам’ятаю з дитинства,  та нову. Молодці» (Лариса);

«Дуже гарні фото» (Ольга);

«Дуже сподобалось. У кожному фото є своя родзинка,  акцент. Молодці» (Людмила).

«Дуже сподобалися роботи, фото з глибоким сенсом.  Добре, коли поряд є такі люди, які вміють показувати прекрасне у фото» (Валерія Ломжець);

«Дуже сподобались фото, на яких дітки обіймаються. Та білочка сподобалося. Красиві пейзажі. Багато знайомих місць».

 «Дуже сподобалась виставка» (мешканка  м.Боярка, Царенко Іна), «Я б поставив «5» балів за фото від команди «Позитив», там де соняшник з бджілкою, за горобця від команди ЗОШ№3 та за фото, де дівчинка у чоботах від ЗОШ№2» (керівник цифрової студії «Радість»);

 «Дуже сподобалось, особливо природа, тварини» (мешканець м.Боярка);

 «Заздрісно,  що молоді люди знайшли стільки часу, почуття любові і поваги до рідного міста Боярка, природи і тварин та зобразили це у   своїх творчих світлинах. Дякую за організовану фотовиставку. З повагою,  начальник військово-облікового столу м. Боярка  Стороженко А.Ф.

«Виставка – супер, мені дуже сподобалося» (Федоренко Дмитро);

«Діти дуже талановиті. Дуже-дуже сподобалося» (Валентина Петрівна).

 І ще безліч схожих відгуків: «Гарно, зі смаком, прекрасно»; «Дуже красиво»; «Так тримати»; «Дарує позитивний настрій»; «Чудова виставка, справжній позитив!»; «Дуже гарно. Багато знайомих місць на фотографіях. Чекаємо на продовження…»

Дякуємо за допомогу у облаштуванні стендів у парку  Євгену Слєпову, Юрію Петриченко, Стасу Полторацькому. Дякуємо за допомогу спеціалістам Центру на чолі з директором Лахтадир Ангеліною: Кириленко Марії Іванівні, Шевель Вєроніці, Толочко Юлії, Шпиці Тетяні Василівні, Бондаренко Тетяні Миколаївні.

Окрема подяка молоді з числа позитивчиків і іхнім друзям – основним виконавцям проекту та організаторам виставки: Ользі Чорнобров,  Камілі Мусаєвій, Олені Дзюбенко, Роману Юхименко, Євгенії Матюшко, Анжеліці Абраамян, Ірині Гук, Оксані Журбас, Катерині Тимченко.

Оксана Слєпова,

керівник МК «Позитив»

Vkontakte Facebook Twitter