Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Волонтер ЦСПР Ольга Чорнобров провела тренінг

Автор: Editor Опубліковано: Серпень - 9 - 2012

8 серпня 2012 у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбувся цікавий тренінг із самопізнання з учасниками молодіжного клубу «Позитив», який провела одна з учасниць клубу – Ольга Чорнобров. Метою заняття було формування позитивної Я-концепції, мотивації до самовиховання та саморозвитку, самопізнання. Тренінгове заняття було вдало і грамотно побудовано. Серйозні психологічні вправи чергувалися з веселими та рухливими, що запобігало перевтомі учасників. Використовувала Ольга також артотерапевтичні методики та релаксацію. Дуже ефективною та емоційно насиченою виявилася вправа «Лист собі», під час якої кожен мав змогу повести діалог із самим собою, звернутися до власного Я, краще себе зрозуміти.

Щодо Олі, то вона вже більше 5 років відвідує щотижневі тренінгові заняття, які проводить психолог ЦСПР Оксана Слєпова в рамках діяльності молодіжного клубу «Позитив». Нещодавно Ользі виповнилось 19. Багаторічне відвідування Центру далося взнаки, адже дівчина пішла вчитися на психолога. Зараз вона вже на третьому курсі Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, але не полишає улюблені заняття в Центрі. А навесні в ході підготовки курсової роботи Оля розробила авторське тренінгове заняття, успішно провела його із студентами свого факультету та увійшла до п’ятірки найкращих тренерів університету, чим ми дуже пишаємось.

Президент клубу «Позитив», психолог Оксана Слєпова відмічає, що Ольга Чорнобров завжди мала хист до всього, що пов’язане з психологією людини. Крім того, вона має широкий кругозір та різнобічні уподобання: змалку поєднувала у собі інтереси, які зазвичай притаманні підліткам, та глибокі зацікавлення культурою і мистецтвом. Вже тоді любила театри, художні галереї. І сама вона дуже творча, артистична особистіть, є авторкою вдалих психологічних етюдів. Також Ольга – одна з перших вболівальниць ФК «Маестро», розробила та виготовила кілька плакатів від клубу «Позитив», бо ще й має талант гарно малювати.

Олю Чорнобров приємно слухати і під час занять, і у житті під час звичайної бесіди. Вже у 14-15 років вона на все мала свою думку. Наприкінці тренінгів завжди дає конструктивний, змістовний зворотній зв’язок. А головне – Оля хороший вірний друг, відповідальний волонтер Центру. Часто бере участь у благодійних концертах для хворих дітей Київської обласної дитячої лікарні. Незважаючи на напружений графік навчання, коли Оля отримує пропозицію підключитися до чергової акції клубу «Позитив», вона зазвичай бере активну участь – як, приміром, під час реалізації останнього проекту з облаштування пам’ятних місць у боярському лісі. Оля подає прекрасний приклад молодшим «позитивівцям», які поступово приходять на зміну своїм старшим товаришам. Тож хочеться подякувати Ользі за те, що вона у нас є. Саме така.

Vkontakte Facebook Twitter