1 та 2 червня молодіжний клуб «Позитив» активно долучився до підготовки та організації дитячих велоперегонів «Дивогонка» до Дня захисту дітей, що відбулися у парку ім. Т.Г.Шевченка (м. Боярка). Президент клубу Оксана Слєпова хоче висловити подяку волонтерам ЦСПР, які допомагали у підготовці заходу. Позитивівці провели невеличкий суботник та підготували майданчик до велоперегонів, щоб дітки змагалися у чистому місці, а не серед купи бруду, як це було до прибирання. Тож Олена Дзюбенко, Віка та Саша Богатиренки, Катя Тимченко, щиро дякуємо вам за те, що ви знайшли час, щоб прийти і допомогти. Ви зробили дуже добру справу. Ви – молодці!

Дякуємо також Євгенії Матюшко та Оксані Журбас, які провели конкурс малюнків для найменших учасників свята, подарувавши діткам радість.

Марина Чорна, Олена Дзюбенко, Каріна Борейко, Маша та Дмитро Чаплі, Еля Котенко, Єгор Тузюк виступили з повчальною виставою про країну дорожніх знаків. Наші актори вперше виступали не на сцені, а просто посеред галявини на свіжому повітрі. Як завжди, грали добре та швидко долали різні незаплановані обставини, які виникали під час виступу. Спілкування з глядачами вдалося на славу! Найактивніші дітки, які брали участь у конкурсах, отримали дипломи кращих знавців правил дорожніх знаків.

Також хотілося б відмітити Романа Кліменко та Андрія Вишневського, які допомагали організовувати глядачів та після вистави подарували кожному листівки з правилами дорожнього руху.

Велика всім подяка! Ми пишаємося, що у нас є справжні друзі, які завжди разом з нами! Ми дуже цінуємо кожного з вас!

Оксана СЛЄПОВА та адміністрація ЦСПР

image_pdfimage_print