Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Розпочалась співпраця з шкільними таборами

Автор: Editor Опубліковано: Червень - 14 - 2012

14 червня психолог Оксана Слєпова провела тренінгові заняття з учнями шкільного табору Боярської ЗОШ №1 за темою «Спілкуємось без пліток». Тож кожен з учасників заняття зміг дізнатися про те, що таке плітки, як вони народжуються та як на них правильно реагувати. За допомогою психологічних ігор підлітки змогли відстежити, як формуються плітки і як вони самі мимоволі можуть стати їх розповсюджувачами. Наприкінці заняття зробили найулюбленішу вправу «Сонечко», під час якої дізналися думку інших учасників про себе. Під час заключної рефлексії підлітки поділилися власними враженнями:

Алєксєєв Максим: «Цей тренінг був цікавий та веселий. Мені сподобалися вправи та ігри. Оксана Володимирівна цікава людина. Вона розумна, з нею ми не сумували. Я б хотів прийти сюди іще й іще. Ходити сюди можна дуже багато разів. Я вважаю, що кожне заняття буде цікавим та різним по-своєму».

Маєвська Аня: «Мені дуже сподобалося тут. Я багато про себе дізналася. Тут було весело, добре. Я б обов’язково ходила сюди».

Єрмакова Настя: «Мені дуже сподобалося тут. Але більше за все мені сподобалася гра про плітки. І на цій зустрічі я дізналася про себе більше».

Гайдаш Мілена: «Зустріч дуже класна. Я би хотіла сюди ходити частіше. І, звичайно, ця зустріч була весела. Я дуже вдячна Вам, Оксано Володимирівно!!! І я дізналася дуже багато про себе ! Дякую!».

Кривонос Костя: «Мені сподобалось, весело провів час із друзями. Відпочив. Можна прийти ще. Не шкодую, що прийшов».

Ангеліна Кривенко: «Мені дуже сподобалось у реабілітаційному центрі. Я дуже добре провела свій час. Дякую Оксані Володимирівні за цікаві ігри та тести. Все було супер!!!»

Коля Корнієнко: « Мені дуже сподобалась зустріч з Оксаною Володимирівною. Я б хотів прийти ще раз і знову пограти в веселі ігри. І я хотів би прийти саме до Оксани Володимирівни, тому що вона добра, весела і всіх нас розуміє».

Валерія Гоц: «Мені дуже сподобався сьогоднішній тренінг. Я дізналася. Що про мене думають іші. Оксана Володимирівна просто супер!».

Настя Вєнєдіктова: «Мені, як завжди, дуже сподобалося заняття. Воно було насичене різнокольоровими промінчиками тепла, затишку, любові та позитиву. У повітрі парувала неймовірна атмосфера. Ми грали у забавні психологічні ігри, і це було класно. Оксана Володимирівна була на висоті, як завжди. Сьогодні наче саме сонечко нам посміхалося. Я люблю Вас, Оксано Володимирівно! Нехай Вам сонечко посміхається все життя і світ буде наповнений позитивом!!!».

Настя Дубова: «Мені дуже сподобалося сьогодні в центрі. Була весела і радісна обстановка. Я хочу сюди приходити і надалі. Я дізналася, що про мене думають інші. Мені дуже сподобалися психологічні тести . Оксано Володимирівно, Ви найкраща, залишайтесь такою завжди».

Інна Петриченко: «Я дуже хочу ходити на гуртки до Вас. Все круто!».

Vkontakte Facebook Twitter