Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

І знову про підтримку громадських ініціатив

Автор: Editor Опубліковано: Червень - 13 - 2012

 8 червня 2012 року на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) Фонд громади Приірпіння провів «круглий» стіл на тему: “Фінансова підтримка громадських ініціатив: досвід Ірпінських організацій”. Тема обговорення була актуальною, оскільки підвищення спроможності громадських організацій діяти ефективно напряму залежить від рівня професійності їх працівників, вміння писати проекти та здобувати кошти на їх реалізацію. Протягом зустрічі стало зрозуміло, що всі зтикаються з одними й тими ж проблемами, але історії успіху кожного учасника розширили бачення наших можливостей. Тому всі активісти мають твердий намір прибути на Форум громадських об’єднань 27 червня, щоб повчитися та отримати фінансування на свої ініціативи.

До участі у заході долучилися найактивніші громадські організації Боярки та прилеглих сіл: „Територія життя”; ГО Книяжицької сільради; „Велика сім’я”; «Центр розвитку громад”; дитяче громадське об’єднання „Юнісфера”; „Спортивна громада Боярки”; „Спортивний клуб Шпильки”; ГО „Мистецька Вежа”; РГО „Родина – 7я”; газети „Голос громад Київщини” та „Боярка-інформ”.

 Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Представники громадських організацій поділилися своїми потребами та проблемами; розказали про плани та наміри; отримали унікальну інформацію про доступні джерела фінансування громадської діяльності; ознайомилися з кращим досвідом українських організацій у царині соціального партнерства з владою й бізнесом; загалом дізналися про свої можливості; надихнулися та загорілися завзяттям на проектну діяльність.

Усі учасники «круглого столу» були дуже раді зустрічі та зголосилися взяти активну участь у другому регіональному „Форумі громадських організацій – 2012”, що відбудеться 27 червня 2012 року в приміщенні Будинку письменників (м. Ірпінь, вул.Стельмаха, 20). Більше інформації про Форум можна дізнатися на сторінці http://irpin-fd.org.ua/. Також представники громадських організацій звернулися до нас із проханням провести серію навчальних семінарів, що будуть присвячені темам розробки проектів; юридичних та бухгалтерських аспектів діяльності громадських організацій, а також ведення публічної діяльності й грамотної співпраці із ЗМІ.

 У своїх анкетах учасники зазначили, що громадські організації та прості громадяни, на їх думку, дійсно здатні покращити життя у своїх місцевостях власними силами; довіра до громадських організацій та благодійних фондів досить висока; найцікавіші теми для діяльності – це допомога талановитим та організація дозвілля дітей. Абсолютно всі учасники визначили свою готовність до активної волонтерської роботи задля блага своєї громади.

Захід відбувся за інформаційної підтримки газети  „Західне передмістя Києва”.

 За матеріалами сайту Фонду громади Приірпіння

Vkontakte Facebook Twitter