Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Давайте дружити сім’ями!

Автор: Editor Опубліковано: Червень - 13 - 2012

Саме такий настрій панував теплого суботнього дня 9 червня у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації. Цього дня, що відзначається в усьому світі як День друзів, громадська організація «Центр розвитку громад» святково презентувала роботу клубу сімейного дозвілля «Релакс» широкому колу сімей Боярки та району.

Перший у Боярці клуб сімейного дозвілля радісно і святково розпочинає свою роботу за підтримки Боярської міської ради: проект «Релакс» став переможцем у конкурсі соціальних проектів (І місце) та отримав фінансування, котре було використано на закупівлю настільних ігор. Тепер діти та дорослі матимуть змогу пограти в Новус (морський більярд), настільний футбол, шахи, шашки, доміно та різні ігри для найменших. А до справи закупівлі настільної гри Карум (чапаївський більярд) долучився також президент Федерації України з гри Новус Іван Лісовенко.

Свято розпочалося ще з однієї радісної звістки: давній друг Центру, депутат БМР Андрій Арчаков повідомив про те, що спільно з підприємницею Іриною Касс вони дарують Центру тенісний стіл.

На суботнє свято завітали діти та підлітки різного віку разом із матусями, татусями, а також дідусями й бабусями – загалом понад 70 осіб. Усі вони взяли активну участь у презентації різноманітних видів активного відпочинку, котрі клуб пропонує для цікавого і змістовного сімейного дозвілля. Головною метою організаторів було створення комфортних умов, за яких сім’я мала б змогу зібратися разом, відпочити, поспілкуватися, повчитися новому, погратися, – тобто зайнятися усім тим, на що нерідко бракує часу за роботою та буденними турботами.

Діти разом із батьками грали у настільні ігри; створювали маленькі «шедеври» у творчій майстерні; відпочивали у кімнаті релаксації з мультиками; грали в рухливі ігри; бігали, стрибали, пускали мильні бульбашки і всіляко розважалися. Особливо приємно, що було досить багато сімей разом із татусями, котрі і з дітьми залюбки гралися, і морському більярду увагу приділити встигли.

За словами директора Центру Ангеліни Лахтадир, це Свято друзів у клубі сімейного дозвілля – чудова нагода залучити до традицій здорового, цікавого і корисного спілкування більше сімей із дітьми. У найближчих планах клубу – ще більше настільних ігор, корисні тренінги та психологічні консультації, зустрічі, з цікавими людьми, творчі майстер-класи для дітей і дорослих та багато інших подій і заходів, які допоможуть боярчанам наповнити позитивом години сімейного дозвілля, зустрітися зі старими друзями і знайти нових.

І хоча фактично клуб сімейного дозвілля «Релакс» вже діє та постійно розширює коло друзів і простір своєї активності, концепція його розвитку знаходиться на стадії розробки. Центр чекає на пропозиції, волонтерську допомогу та активну участь усіх, хто береже злагоду у своїх сім’ях, цінує кожну мить радісного і корисного спілкування.

Ганна ФЛОМБОЙМ

Vkontakte Facebook Twitter