Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Команда «Західного передмістя» в нашому Центрі

Автор: Editor Опубліковано: Травень - 31 - 2012

29 травня 2012 р. у Києво-Святошинському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулася зустріч найактивніших волонтерів ЦСПР з нашими новими друзями та партнерами з газети «Західне передмістя Києва» на чолі з депутатом Ірпінської міськради, підприємцем та благодійником Дмитром Войцехом. Під час цього заходу кожен із учасників спільного проекту ЗП та ЦСПР «Безпека на дорозі» мав змогу висловитися стосовно плідної співпраці, поділитися своїми враженнями.

Розпочала зустріч директор Центру Ангеліна Лахтадир, котра подякувала юним артистам за самовіддану працю та наголосила на користі та необхідності реалізації подібних проектів. Потім Дмитро Войцех розказав про себе, про свою діяльність, про благодійні акції, які він ініціює та проводить. Психологи Центру Оксана Слєпова та Юлія Толочко поділилися власними враженнями від реалізації проекту. Волонтерка Марина Чорна, яка виступала під час вистав у ролі ведучої та помічниці інспектора ДАІ, розказала, що їй дуже сподобалося бути у цій ролі та знаходити під час вистав нові шляхи взаємодії з маленькими глядачами. Заступник директора ЦСПР Тетяна Бондаренко сказала заключне слово та подякувала команді ЗП та особисто Дмитру Войцеху за співпрацю.

Друзі з газети почастували волонтерів солодощами та подарували невеличкі приємні подаруночки.

Ось деякі враження волонтерів Центру, які брали участь у проекті:

Олена Дзюбенко (МК «Позитив»): «Цей проект чудовий, тому я залюбки взяла участь у ньому, тим паче, що я завжди беру активну участь у всіх заходах, до яких долучається мій улюблений клуб «Позитив».

Катя Тирон (МК «Позитив»): «Мені дуже сподобалося і брати участь у проекті, і бути сьогодні в Центрі. Я особливо задоволена сьогоднішнім днем і тим, що познайомилася із Дмитром Войцехом – він дуже щиро висловив свої почуття. Мені сподобалося ВСЕ!!! Проект – супер))).

Марина Чорна (МК «Позитив»): «Цей проект багато що змінив у моєму житті. Мені подобається виступати, знайомитися з новими людьми, спілкуватися з маленькими дітьми – тому це все для мене. Дітям подобаються вистави та ігри, тому їм було цікаво та весело спостерігати за виставою. Чекаю на нові проекти. Із задоволенням братиму в них участь».

Єгор Тузюк (ЗОШ № 2): «Я вважаю, що завдяки цьому проекту діти починають розуміти, що дорога – це не місце для розваг. Я хочу, щоб було більше виступів і щоб я брав у них участь».

Елеонора Котенко (ЗОШ № 2): «Я вважаю, що цей проект дуже важливий для дітей. Мені дуже сподобалося самій виступати, тому що це дуже цікаво. І особливо приємно виступати перед малими дітьми і приносити їм радість».

Леонід Радзіховький (ЗОШ № 4): «Мені дуже сподобалося грати в цій виставі. Приємно виступати разом із однокласниками. Це дуже класна група».

Роман Клименко (ЗОШ № 4): «Було прикольно брати участь у виставах. Це дуже корисний проект!».

Юлія Леонова (ЗОШ№2) : «Все було супер. Дітям дуже сподобалась вистава».

Вєроніка Денесюк (ЗОШ № 2): «Вистава була на вищому рівні. Дітям, перед якими ми виступали, дуже подобалося. Я б дуже хотіла ще раз виступити перед маленькими дітьми, бо це так приємно, коли бачиш на обличчях дітей радість від своєї праці».

Оксана СЛЄПОВА

Vkontakte Facebook Twitter