Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Тренінг з тімбілдінгу для шкільного парламенту

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 24 - 2012

23 квітня на базі Києво-Святошинського ЦСПР пройшов соціально-психологічний тренінг з тімбілдінгу (team building – дослівно  «побудова команди»).

Наш тренінг мав на меті згуртувати лідерів шкільної молоді Боярської загальноосвітньої школи №1. Приємним фактом було і те, що участь у тренінгу взяла шкільний психолог, котра змогла більше познайомитися з молоддю та розкритися перед нею.

Тімбілдінг – тренінг був спрямований на:

 • психологічне розвантаження та створення атмосфери неформального спілкування;
 • побудову команди;
 • вироблення командного духу та вміння працювати в команді;
 • виявлення лідерів;
 • згуртування команди;

 Потім підліткам довелося працювати в парі та вчитися довіряти один одному. Дуже цікаво і корисно проводити тімбілдінг-тренінги на свіжому повітрі, тож ми першу частину провели у конференц залі, а другу – на вулиці. Це має певний сенс: по-перше, на природі швидше відбувається психологічне розвантаження, а по-друге, занурюючи звичний колектив у максимально незвичні для нього умови, простіше виявити неформальних лідерів, а також приховані конфлікти або навпаки – взаємні симпатії.

Відгуки молодих парламентерів:

Мусаєва Каміла: «Мені дуже сподобалось! Я познайомилася з новими людьми, дізналася про них багато цікавого! Було дуже весело, цікаво, пізнавально для мене! Дуже позитивна атмосфера! Буду обов’язково приходити ще».

Венедиктова Настя: «Мені, як завжди дуже сподобався тренінг. Було дуже весело, позитивно. Дуже сподобалося ,що я дізналася багато нового про людей, яких мало знала. На нашому тренінгу була дуже добра, дружня атмосфера. Як завжди, я ухожу з посмішкою на обличчі. Цей тренінг мені допоміг перевірити себе на довіру. Оксана Володимирівна, як завжди, найкраща. Я із задоволенням прийду знову на «Позитив». Я дуже щаслива. Як завжди, все позитивно, весело, круто. Я маю неймовірно багато гарних вражень».

Чорнобривцева Юлія: «Мені сподобалося працювати в команді та дізнаватися про нових людей. Тут дуже весело. Буду намагатися приходити ще».

Война Аня: « Мені сподобалось тут, бо тут цікаво та весело. Я дізналася багато про знайомих та не знайомих до цього людей. Познайомилася з деякими дівчатами. З усіма мені було дуже цікаво».

Катя Тимченко: «Я дуже рада, що сьогодні, а саме 23.04.12 відвідала цей тренінг. Я дізналася багато цікавих моментів про дітей, які навчаються в моїй школі. І зовсім не шкодую, що запропонувала нашому парламенту відвідати цей захід».

Татаренко Ліза: « Мені дуже сподобалося. Тут було дуже весело. Я багато чого дізналася і про своїх знайомих, і про тих, яких взагалі не знала. Хотіла б іще сюди прийти».

Яна Вознюк: «Мені надзвичайно подобається спілкуватися з новими людьми і допомагати їм. Дуже вдячна, що є таке прекрасне зібрання таких чудових людей».

Градченко Юля: «На цьому тренінгу я дізналася багато нового про своїх друзів, та познайомилася з новими людьми. Тут дуже гарна атмосфера. Я дуже рада, що прийшла сюди».

Чичеркова Влада: «Мені все дуже сподобалося. Я прийду ще на такі тренінги. Я дізналася багато цікавого про своїх партнерів по парламенту».

Дучко Кирило: «Мені дуже сподобалося, тут дуже цікаво. Я хочу ходити сюди кожний день, мені тут весело».

Гоц Валерія: «Мені дуже сподобалося відвідування тренінгу. В мене з`явилися веселі емоції і нові враження. Тут надзвичайно щира і добра атмосфера і дуже яскрава, позитивна і чарівна психолог Оксана Володимирівна».

І ще декілька відгуків:

«Мені дуже сподобалося, я теж хотіла би ходити сюди ще і дізнаватися багато нового».

«Мені дуже сподобався сьогоднішній тренінг, я дуже рада, що прийшла сюди сьогодні, адже я дізналася більше про людей, які мене оточують в парламенті. Я навчилася довіряти і впевнилася в собі. Чекаю середи».

«Мені сподобалося. Було дуже весело, прикольно, затишна тепла атмосфера. З багатьма людьми познайомилася, яких не знала. Я буду частіше відвідувати такі заходи».

Шкільний психолог Вікторія Миколаївна: «Цікаві необхідні психологічні тренінги для підлітків. Вони зближують, згуртовують, піднімають настрій. Залагоджують конфлікти, допомагають розкритися».

Оксана СЛЄПОВА

Vkontakte Facebook Twitter