Спеціалісти ЦСПР переглядали діючі програми Центру

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 24 - 2012

 24 квітня 2012 року в Києво-Святошинському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулась методична рада на тему: Перегляд діючих програм спеціалістів.

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир зупинилася на стратегічних напрямках роботи спеціалістів ЦСПР у 2012 році. Ангеліна Миколаївна наголосила на тому, що програмна діяльність ЦСПР має на меті сприяння покращенню здоров’я та психологічного стану населення. Сьогодні основна задача переглянути діючі програми, проаналізувати їх актуальність, можливо внести певні корективи.

Заступник директора ЦСПР з методичної роботи Тетяна Бондаренко доповіла про програми, за якими спеціалісти Центру працювали з 2000 року. Ретроспектива була дуже цікава та корисна для всіх працівників центру, оскільки дала можливість відслідкувати розвиток програм, відмову від деяких напрямків на користь інших тощо. Тетяна Миколаївна наголосила на тому, що наявні програми охоплюють чотири компоненти здоров’я (за визначенням ВООЗ), проте найбільше в Центрі представлені програми, спрямовані на психологічний компонент. Протягом 2000-2012рр. психологи, соціальні педагоги і працівники адаптували до умов своєї діяльності існуючі програми та створювали власні. Є програми, за якими працювали короткий час. Проте є й такі, що дещо видозмінювались, але не втрачали своєї актуальні впродовж 8-11 років. Аналіз був представлений на схемі:

Потім кожен із психологів, соціальних педагогів та соціальних працівників доповів за тими програмами, за якими в найбільшій мірі вони провадять свою діяльність:

  • «Я і моя дитина», «Дзеркало» (Жанталай Н.В., психолог, соц.педагог)
  • «Альтернатива», «Здорове майбутнє» ( Шпиця Т.В., соц.педагог)
  • «Господар своєї долі», «Крок вперед» (Слєпова О.В., психолог)
  • «Не боюсь» (Шевель В.М., соц.педагог)
  • «Гармонія барв» (Сабадаш О.В., соціальний працівник)
  • «Граємось і розвиваємось» (Хохлова І.А., психолог)
  • «Стати мамою», «Безпечна поведінка» (Бондаренко Т.М., психолог)
  • «Життєві цінності» (Проценко М.Д., психолог)

Про нову програму «Духовне відродження» розповіла Кириленко М.І., фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою.

image_pdfimage_print