“Побільше б таких зустрічей…”

Автор: Editor Опубліковано: Квітень - 11 - 2012

9 квітня спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення провели комунікативний тренінг з командами, які приїхали до м. Боярка на Міжнародний турнір з морського більярду. Серед присутніх на тренінгу були члени команд із Херсону, Запоріжжя, Тернополя, Донецька, Боярки. Боярку представляли члени клубу “Новус”, що діє при нашому Центрі. Психолог Оксана Слєпова та соціальний працівник Олена Сабодаш, які проводили тренінг, поставили перед собою завдання ближче познайомити між собою учасників команд з різних міст України, сформувати почуття команди, створити довірливу невимушену обстановку. Всі вправи були нетривалими за часом, жвавими та емоційними. Психологічний сенс вправ – це позитивна енергетична мобілізація, розвиток вміння координувати спільні дії. Крім того, деякі вправи мали на меті розвивати навички невербального спілкування та саморегуляції. Це було тим більш обґрунтовано, що одна з команд – це підлітки з проблемами слуху та мовлення.

Всім дуже сподобалася групова робота, під час якої кожна з команд повинна була вигадати та намалювати власний варіант емблеми свого рідного міста та скласти розповідь про те, чому всі інші учасники обов’язково повинні завітати до їхнього міста – чим воно цікаве, які люди там мешкають. Всі емблеми потрібно було розташувати навколо емблеми новусу – дельфінчика. Вийшло яскраво та дуже позитивно. Дуже цікавою була презентація донецької команди – вони так емоційно розповіли про своє місто, що у багатьох одразу з’явилося бажання там побувати.

Наприкінці тренінгового заняття відбулася сміхотерапія: всім було запропоновано подивитися і обговорити смішні сюжети з «Прихованої камери».

Після тренінгу молодь залишила такі відгуки: «Нам дуже сподобалася зустріч з психологом. До нас швидко знайшли підхід. Було дуже цікаво та пізнавально!!!», «Все – The Best», «Побільше б таких зустрічей», «Все круто. Мені сподобалося», «Мені дуже сподобалися всі команди. Всі були дуже чемні, цікаві, яскраві, творчі. Тренінг допоміг здружитися один із одним, краще познайомитися. Всі дуже позитивні».

Оксана СЛЄПОВА, психолог

 

image_pdfimage_print