Боярська міська рада запрошує громадські організації та творчі спілки міста Боярка взяти участь у конкурсі соціальних проектів. До конкурсу запрошуються громадські організації та творчі спілки, які є юридичними особами, зареєстрованими не пізніше, ніж за два роки до дня оголошення цього конкурсу. Конкурс проводиться з метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних проблем громади міста Боярка.

Пріоритетні напрямки конкурсу проектів на 2012 рік – екологія та благоустрій міста, робота з молоддю та дітьми, духовний та культурний розвиток громади міста.

Конкурсні пропозиції складаються державною мовою та мають бути оформлені згідно затвердженої форми, котру можна знайти на нашому сайті у рубриці «Конкурс проектів». Там же можна знайти перелік документів, котрі додаються до конкурсної пропозиції, та ознайомитись із Положенням про проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі до 18-00 14 травня 2012 року за адресою: м.Боярка, вул.Хрещатик 83, Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення (телефон 46-851).

На І етапі конкурсу 14 травня 2012 р. конкурсна комісія розгляне відповідність конкурсних пропозицій вимогам Положення про проведення конкурсу та належного оформлення, на предмет наявності всіх необхідних документів, достовірності викладеної інформації тощо і приймає рішення про допущення до наступного ІІ етапу конкурсу.

На ІІ етапі конкурсу 19 травня 2012 року відбувається відкритий захист конкурсних пропозицій, котрий здійснює керівник громадської організації чи творчої спілки або його уповноважений представник.

Загальний бюджет конкурсу становить 40.000 грн. Граничний обсяг фінансування окремого проекту за рахунок коштів Боярської міської ради – 5000-8000 грн. Громадська організація чи творче об’єднання, що подає проектну пропозицію, планує участь у співфінансуванні проекту у розмірі не менш, як 25% відсотків від загального обсягу фінансування. Внесок може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Проекти мають бути завершені до 1 грудня 2012 року. До 15 грудня 2012 року виконавцями проектів мають бути підготовлені та надані звіти.

Довідки: за ел. адресою boyarka-cspr@ukr.net (у темі листа вказати «Про конкурс проектів») або за телефонами 46-851, 063-619-40-31 та 099-343-08-38.

image_pdfimage_print