Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Конференція громадських організацій у Боярці

Автор: Editor Опубліковано: Березень - 6 - 2012

2 березня 2012 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (м.Боярка) відбулася конференція міських громадських організацій на тему «Перспективи та очікувані результати реалізації Програми по підтримці громадських ініціатив у рамках конкурсу соціальних проектів у місті Боярка у 2012 році».

Конференція була присвячена початку реалізації на теренах Боярки Програми «Підтримка громадських ініціатив» на 2012 рік, прийнятої сесією Боярської міської ради. Цією Програмою передбачається здійснення ряду заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для ефективного функціонування третього сектору, що є основною передумовою до більш повного використання потенціалу НДО для розвитку міста. Зокрема, у Боярці планується провести конкурс соціальних проектів, у якому візьмуть участь представники Боярських міських та Києво-Святошинських районних неприбуткових громадських організацій.

Участь у конференції взяли представники громадських організацій, що зареєстровані та провадять свою діяльність на території Боярки, представники Боярської міської ради та Києво-Святошинської обласної державної адміністрації.

Києво-Святошинську районну державну адміністрацію представляв заступник голови РДА з соціальних питань Анатолій Іскоростеньський. Від Боярської міської ради була присутня спеціаліст із зв’язків з громадськістю Ольга Дереза.

На конференції були присутні представники активно діючих громадських організацій, зокрема Ю.І. Єдаков («Міська громада «Боярчани»), Н.О.Семенова (ГДО «Юнісфера»), В.М.Венгер («Жіноча громада»), В.М.Сенчук («Спортивна громада Боярки»), В.І.Боженко («Центр Енерго-Еко»), А.Ф.Кириленко («Відродження Притварки»), О.В. Кликов («Вовк»), С.І.Чуткий («Асоціація багатодітних родин «Велика сім’я»), Т.В.Ковальчук («Родина 7’я») та інші.

Особливо було приємно, що на конференції молодіжний громадський рух представляли одночасно три молодіжні ГО: «Молоді регіони» (керівник – В.Слєпов), «Молодіжна платформа» (керівник – В.Мелішенко) і молодіжний клуб «Позитив» (Президент – О.Слєпова).

Із привітальним словом виступила директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, котра змалювала загальні перспективи реалізації Програми «Підтримка громадських ініціатив» у 2012 році та закликала представників ГО взяти активну участь у конкурсі соціальних проектів. Керівник інформаційно-аналітичною службою Марія Кириленко докладніше розповіла про конкурс проектів, курс навчання та порядок написання конкурсних пропозицій. Марія Іванівна озвучила готовність Центру за умови успішної реалізації конкурсу передати напрацьований досвід та зразки розробленої документації громадським організаціям Києво-Святошинського району та Київської області.

Заступник голови Києво-Святошинської РДА А.М.Іскоростенський висловив підтримку починанням боярчан та висвітив безпрецедентну допомогу РДА у соціально-економічному розвитку міста Боярка за останні роки. Анатолій Миколайович акцентував увагу присутніх на необхідності підтримки з боку місцевої влади молодіжних організацій.

Від Боярської міської ради виступила спеціаліст із зв’язків з громадськістю Ольга Дереза, котра запевнила присутніх у тому, що з боку виконкому Боярської міської ради проблем із фінансуванням Програми не буде.

Потім учасники конференції поділилися своїм баченням виконання Програми, озвучили ідеї майбутніх проектів, задавали численні питання. Зокрема, представник ГО «Спортивна громада Боярки» В’ячеслав Сенчук приділив значну увагу необхідності широкого інформування боярчан про наступні навчання та необхідності дотримання принципів прозорості та відкритості у проведенні конкурсу. Марія Кириленко від імені «Центру розвитку громад» запевнила присутніх, що конкурс відбуватиметься абсолютно відкрито з дотриманням усіх процедур, прописаних у відповідній Постанові Кабінету Міністрів. Зокрема, захист конкурсних пропозицій відбуватиметься публічно.

Голова правління громадського обєднання «Боярчани», підприємець Юрій Іванович Єдаков висловив готовність, не чекаючи проведення конкурсу, вже зараз розпочати допомогу молоді, що об’єднана в громадські організації. Зокрема, він пообіцяв наступного ж дня подарувати ГО «Центр розвитку громад» стіл для гри у морський більярд «Новус» для молодих клієнтів Центру та молодіжного клубу «Позитив», що діє на базі ЦСПР.

Vkontakte Facebook Twitter