Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Cвято для шкільної молоді

Автор: Editor Опубліковано: Лютий - 20 - 2012

15 лютого молодіжний клуб «Позитив» влаштував святкову вечірку для шкільної молоді до дня закоханих. Самі підготували сценарій, домовилися, хто з яким номером виступатиме і влаштували справжнє молодіжне свято. Так нагулялися, що розходитися зовсім не хотілося, тож будемо і надалі практикувати подібні звходи в рамках діяльності клубу. А тепер докладніше.

Євгенія Матюшко підготувала дуже цікаве повідомлення, у котрому не забула згадати різні цікаві факти та легенди про відомі закохані пари, які знають по всьому світі, – про їх любов, страждання, труднощі та перемогу.

Олена Дзюбенко та Назар Сапсай виконали найромантичніший контемп. Контемпорарі-денс, або контемп – це стиль сучасного сценічного танцю, який часто називають танком душі. Саме цей напрямок хореографії дозволяє не просто виконувати танцювальні па, але й «говорити», виражати певні емоції за допомогою рухів тіла. Своїм танком молоді люди показали красиву історію кохання, яка нікого не залишила байдужими. Це було дуже чуттєво, емоційно та надзвичайно пластично.

Марія Колюшко у дуеті з Владом Слєповим виконали пісню «Happy end» і примусили всіх повірити у те, про що співалося. Також Марія виконала пісню «Осколки» та пісню «Simply the Best». Да так заспівала, що аж мурахи по шкірі забігали, а аплодисменти ще довго не вщухали.

Вікторія Богатиренко виконала сольний танок «Вовчиця», котрий так вдало доповнила оригінальним костюмом, що дійсно була схожа на справжню хижачку.

Катерина Тирон заспівала романтичну пісню про нещасливе кохання «Красивая пара», примусивши глядачів трошки засумувати…

Але дуже швидко всіх розсмішила дотепна сценка про закоханих, які тільки-но вирішили поїхати до РАГСу , а вже почали обирати ім’я майбутнім дітям. Яких імен вони тільки не називали! Глядачі те й робили, що хапалися за животи від сміху. Посміялися на славу. Сценку виконали Тетяна Лаврик, Оля Руденко та Юля Бобир.

А Олена Сабадаш та Настя Богданова влаштували для присутніх справжній сюрприз: Олена грала на гітарі, а Настя – на флейті. Це було щось надзвичайне і божественне. Всі затамували подих від краси звуків, які лунали з музичних інструментів дівчат.

Концертну частину завершили гімном нашого клубу «Позитив», який, як завжди, виконали Оля Гаращенко, Ілля Іванченко, та авторка пісні – Олена Дзюбенко, яка закінчила словами: «Позитив – це місце, яке допоможе кожному. Це квітка, яка сяє в промінні сонця. Це вітер, який віє своєю любов’ю і турботою. Це море, яке надає людині друге дихання, яке дозволяє жити – жити і любити своє життя!!!»

По завершенні концертної програми почалися різноманітні конкурси та ігри, у яких взяли участь усі бажаючи. Насамкінець обмінялися валентинками і задоволені пішли додому.

Оксана СЛЄПОВА, психолог

Vkontakte Facebook Twitter