Свято «Позитиву»

Автор: Editor Опубліковано: Січень - 12 - 2012

4 січня у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації відбулася весела новорічна вечірка молодіжного клубу «Позитив». Були тут і Дід Мороз (Матюшко Евгенія) із Снігуронькою (Дзюбенко Олена), і Баба Яга (Чорна Марина), і її Донька (Прокопенко Вікторія).

Були також «закохані»: Хлопець (Олексюк Ілля) із «Дівчиною» (Задорожний Анатолій) і Подружки (Богатиренко Вікторія та Дзюбенко Олена). А ще до нас заграли на гітарі такі молоді виконавиці, як Венедиктова Анастасія, Сабадаш Олена та Грифен Марина. Дуже підняв настрій відео-кліп з Леді Галею (аналог Леді Гага) із піснею про сільську дівчину, яка веде напружене та цікаве сільське життя. Олена Дзюбенко під цей кліп влаштувала запальну виставу, дуже правдоподібно зображаючи круту сільську «леді».

Ніхто з присутніх не залишився осторонь від свята, адже було багато різноманітних конкурсів, де кожен міг проявити себе. Найактивніші учасники отримала цікаві призи. Молоді люди і танцювали, і співали, і грали на музичних інструментах – тож кожен зміг долучитися до створення гарного настрою собі та іншим. Позитивівці пішли додому заряджені позитивними емоціями та з маленькими подаруночками. Всім було дуже весело!

image_pdfimage_print