Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Проект “Безпечна поведінка” успішно завершено!

Автор: Editor Опубліковано: Січень - 4 - 2012

Проект «Безпечна поведінка» був реалізований спеціалістами Центру у другому півріччі 2011 року.

З липня по вересень було проведено підготовчі роботи; розроблено тренінг за проектом; проведено перше пробне заняття; доопрацьовано тренінгове заняття та розроблено варіант, адаптований для лікарні.

За проектом було проведено 2 робочих наради (13.10.11 та 13.12.11), на яких були присутні спеціалісти Центру, заступники директорів шкіл з виховної роботи м.Боярка, а також представник Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Крім того, було проведено методичний семінар (30.08.11) по особливостям тренінгової роботи в умовах стаціонарного лікування (у заявці відсутній, проведено за рахунок власних ресурсів Центру). У цих заходах взяло участь 35 осіб.

Безпосередню участь у проекті взяли 382 особи, у тому числі 14 працівників ЦСПР. У тренінгових заняттях взяли участь 342 тинейджера. Реально проектом було охоплено значно більше людей, включаючи педагогів шкіл, у котрих було реалізовано проект, медперсонал лікарні, батьків та друзів учасників тренінгів, читачів сайту Центру.

У жовтні-листопаді 2011 року за проектом було проведено 32 тренінгових заняття для тинейджерів регіону.

З них – 20 тренінгів було проведено з тинейджерами, що перебували на стаціонарному лікуванні в Київській обласній дитячій лікарні (на базі Центру та безпосередньо у відділеннях лікарні). Тренінгами було охоплено 153 хворих дітей. 12 тренінгів було проведено на базі Центру з учнями 7 навчальних закладів міста Боярка. В тренінгах взяли участь 189 старшокласників.

Кількість тренінгових занять відрізняється від запланованих. Спеціалісти ЦСПР провели не 8 занять на школи (як було заплановано), а 12. Відповідно було зменшено кількість занять, запланованих на лікарню (20 замість 30). Це було зроблено з огляду на підвищений попит на тренінги за проектом з боку освітян міста. Бюджет було скореговано (дивись фінансовий звіт).

За проектом було здійснено 15 публікацій, з них 12 на сайті Центру по висвітленню ходу реалізації проекту та 3 – у газеті «Дзеркало тижня. Україна» за темою проекту. У публікаціях про тренінгові заняття були використані відгуки учасників із опитувальників зворотного зв’язку, в яких підлітки висловили свої враження про заняття. Відповіді учасників на поставлені їм завдання свідчать про те, що запланований результат був досягнутий: молоді люди дізналися про небезпеки, які на них чатують у соціумі, навчилися говорити тверде «ні» тим, хто намагається втягнути їх у нездорову та небезпечну поведінку.

Наприкінці проекту (13.12.2011) було проведене заключне робоче засідання спеціалістів Центру за результатами проекту: було обговорено, що було особливо успішним, а що варто врахувати на майбутнє. Розроблені тренінгові заняття та здобутий у ході реалізації проекту досвід буде використано у подальшій роботі Центру.

Публікації за проектом можна прочитати на сайті ЦСПР в розділі  Проектна діяльність 

Vkontakte Facebook Twitter