Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

«Позитивний талант» Оксани Журбас

Автор: Editor Опубліковано: Січень - 26 - 2012

Молодіжний клуб здорового дозвілля «Позитив»  зібрав багато цікавих та талановитих особистостей.  На жаль, поки що  мало хто знає про їхні таланти, адже учасники клубу досить скромні молоді люди, щоб цілеспрямовано себе піарити.  Тож  як керівник клубу «Позитив»  я  вирішила почати писати про своїх неординарних  «позитивівців», котрі не тільки є активними учасниками молодіжного клубу, але й мають таланти, що заслуговують на нашу  увагу.

Отже, сьогодні я хочу познайомити вас із веселою, мрійливою дівчиною Оксаною  Журбас, якій  сьогодні –  23 січня –  виповнюється  15 років.

Оксана  захоплюється петриківським розписом – українським   народним декоративно-орнаментальним мистецтвом. Коли їй було чотири рочки, вона побачила у своєму дитячому садочку художні роботи, котрі були виконані у цій техніці.  Саме тоді маленька дівчинка вирішила, що обов’язково навчиться   творити  такі чарівні та яскраві  візерунки. А вже у третьому класі Оксана почала відвідувати у Боярському  будинку культури гурток із петриківського розпису, який тільки-но почав діяти.  Дівчинка встигла спробувати себе також й у інших  творчих гуртках – з  акторської майстерності, гри на барабанах та вокалу. Але  найбільше її  полонив саме петриківський розпис.  Не все зразу вдавалося, але, як каже сама дівчинка, завдяки маминим наполегливим умовлянням вона не покинула займатися цією художньою технікою.   Молода художниця пам’ятає свою першу продану роботу – «Маки та калина», за який заплатили 10 гривень – це були перші гроші, які вона заробила завдяки своєму захопленню.  Тоді Оксана витратила їх на покупку  улюбленого журналу.

У цьому році Оксана почала виставляти свої роботи на Андріївському узвозі, а з початком Євро-2012 художниця планує виставляти  свої роботи на Хрещатику  для гостей нашої столиці.  Зараз іде активна підготовка до виставки, що буде проводитися у Національному комплексі  «Експоцентр України»  до Масляної.

Ми запропонували Оксані зробити виставку своїх робіт у нашому Центрі.  Роботи талановитої дівчини зможуть побачити і місцеві жителі,  і мешканці всього району. Ми дуже пишаємося такою талановитою молоддю!  І навіть плануємо запропонувати Оксані провести кілька майстер-класів для дітей та підлітків  боярської громади та тих, що знаходяться на стаціонарному лікуванні у Київській обласній дитячій лікарні.

                                                                 Оксана СЛЕПОВА

Vkontakte Facebook Twitter