Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

З 15-ю річницею, ТАРТАК!

Автор: Editor Опубліковано: Грудень - 19 - 2011

Уже 15 років промайнуло з того часу, як почав своє існування легендарний український гурт ТАРТАК, фронтменом якого є Сашко Положинський. 15 грудня 2011 року у столичному «Альта Експо» відбувся святковий концерт, який зібрав понад 2 тисячі фанатів гурту. Під час концерту хлопці зіграли 12 пісень з нового альбому «Сімка», що вже став сьомим за рахунком. Під час виконання цих пісень позаду сцени на екрані висвітлювався текст композицій для тих гостей, які мають проблеми зі слухом, в рамках акції «Ти подумай». Ця благодійна акція також мала на меті збір коштів на операцію дворічній Мар’янці, яка не чує від народження. Тож всі гроші від проданих квитків музиканти вирішили віддати дівчинці.Після розігріву людей новими піснями, більшість з яких можна назвити ліричними, Тартак почав співати старі хіти. І в залі стало неймовірно гаряче, панували справжні «божевільні» та «ламані» танці, а «просто звичайний псих» Сашко Положинський декілька разів стрибав у натовп прямо зі сцени.

Привітати музикантів та заспівати разом з ними приїхали дует «Світязь», «Астарта», Андрій Підлужний, Катя Chilly, Діана Попова та бандурист Ярослав Джусь, який привніс акустичні нотки до пісні «Буча-Чака». Тартаківцям подарували квіти, оберіг, святковий торт. З подарунком також приїхали фанати з молодіжного клубу «Позитив» з міста Боярка, розгорнувши в залі ювілейний плакат, що символізує любов боярчан до творчості гурту. Дехто з них вперше був на такому грандіозному концерті,тож усі отримані позитивні емоції запам’ятає на все життя.

Усього тартаківцями було виконано понад 40 пісень, прихильники довго не відпускали улюблених співаків зі сцени, двічі викликаючи їх на біс. І коли концерт закінчився, уже дорогою до дому в наших головах продовжували звучати найдрайвовіші композиції з репертуару одного з найкращих українських гуртів.

Шановні учасники гурту Тартак! Ще раз прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого ювілею. Бажаємо Вам ще не одне десятиріччя заряджати своїх прихильників зі всього світу неймовірною енергією, позитивом, любов’ю до життя, надією на світле майбутнє. Виховати на своїх піснях ще не одне покоління справжніх українців.

Тому що:

Насправді так просто змінити життя,

Просто вийти на вулицю – прибрати сміття,

Полюбити свою землю, свою рідну природу,

Відчути себе часткою єдиного народу,

Бо ми не безрідні, бо ми – українці,

Тож досить блювати в дідівські криниці,

Досить боятися вірити в краще!

Своє на чуже не міняти ні за що!

 Оксана і Євген СЛЄПОВИ

Vkontakte Facebook Twitter