Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Спеціалісти ЦСПР звітували про свою роботу у 2011

Автор: Editor Опубліковано: Грудень - 29 - 2011

27 грудня 2011 р. у Києво-Святошинському ЦСПР відбулася чергова методична рада на тему: «Звіт спеціалістів ЦСПР про роботу за 2010-2011рр.». Присутніми на методичній раді були 12 працівників ЦСПР.

Перше слово було надано директорові Центру – Ангеліні Лахтадир, яка виступила із ґрунтовним звітом про роботу ЦСПР за 2011р. Ангеліна Миколаївна наголосила, що спеціалісти ЦСПР протягом року працювали у двох стратегічних напрямках – з громадою та на лікарню. У своїй доповіді вона продемонструвала діаграми, котрі відображають об’єм наданих за рік послуг. Насамкінець директор окреслила сфери впливу Центру на розвиток громади, зосередила увагу на партнерах ЦСПР, підкреслила значне зростання кількості громадських організацій, з якими співпрацює ЦСПР. Наразі їх нараховується 16.

Наступним доповідачем була заступник директора Тетяна Бондаренко. У своєму аналізі методичної роботи за минулий рік Тетяна Миколаївна розглянула чимало значущих питань, пояснила структуру методичної діяльності ЦСПР, наголосила на таких аспектах, як підбір та систематизація методичних матеріалів з питань роботи практичних психологів та соціальних педагогів. Наступна частина звіту була присвячена новим формам роботи ЦСПР: Тетяна Миколаївна зосередилась на актуальності впровадження нових програм. Доповідь була завершена темою підвищення кваліфікації спеціалістів у 2012 році та підготовкою спеціалістів до атестації.

Виступи продовжила фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Марія Кириленко. Марія Іванівна надала розширений звіт про роботу інформаційно-аналітичної служби за 10 років та окреслила подальші перспективи розвитку ІАС. Важливе місце у доповіді посів аналіз роботи Інтернет-ресурсів та висвітлення діяльності ЦСПР на власних веб-сайтах.

Наступними були заслухані психологи ЦСПР. Оксана Слєпова доповіла про групові види роботи ЦСПР та діяльність молодіжного клубу «Позитив». А про консультування – важливу складову діяльності психологів – на методичній раді звітував Максим Проценко. Інна Хохлова розказала про застосування у своїй роботі казкотерапії як одного із видів психологічної терапії. Далі виступили соціальні педагоги та працівники. Олена Сиваченко доповіла про образотворчу діяльність, а Оксана Ноур розповіла про діяльність на базі ігрової кімнати. Про свою роботу також звітувала Олена Сабадаш.

За підсумками методичної ради були ухвалені наступні рішення:

 1.  Спеціалістам ЦСПР проаналізувати програми, за якими вони працюють.
 2. Узгодити новий графік роботи по відділеннях Київської обласної дитячої лікарні та доцільні форми діяльності.
 3. Вивчити питання щодо міні-груп.
 4. Організувати навчання спеціалістів за комп’ютерною програмою «Презентація».
Vkontakte Facebook Twitter