Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

Як наш Центр найменші клієнти вітали

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 9 - 2011
image_pdfimage_print

29 жовтня 2011 року вперше відбулося святкування Дня народження Києво-Святошинського центру реабілітації для наймолодших клієнтів. Участь у святі взяли діти віком від 1,5 до 8 років з батьками, котрі регулярно відвідують заняття в Центрі. Господарями свята були спеціалісти ЦСПР, що працюють з найменшими відвідувачами. Це психологи Наталія Жанталай, Тетяна Бондаренко, Максим Проценко, соціальні працівники Олена Сиваченко, Вероніка Шевель.

Свято почалося  із «вільних танців»: поки всі збиралися, малеча мала змогу потанцювати на свій дитячий лад під веселу музику.

Із привітальним словом до присутніх звернулася директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, котра наголосила, що Центр опікується різними віковими категоріями – від новонароджених до зовсім стареньких. І відповідно до вікових потреб та особливостей спеціалісти практикують різні форми роботи.

Із словом подяки від імені батьків виступила Галина Слєпова  – одна з мам, що регулярно відвідує разом із дитиною групові заняття. Вона виголосила дуже зворушливу промову, сповнену високих слів та навіть віршів.

Свято було задумано і організовано так, аби всім дітлахам знайшлося заняття чи гра з урахуванням їх вікових можливостей. А для того, щоб найменші відчували себе більш комфортно, для них була облаштована ігрова зона в святково прибраній конференц-залі.

Потім ведучі запропонували дітям створити свою модель ЦСПР – у центрі зали відбувалася гра-конструювання «Наш Центр». Менші дітки разом із мамами підносили «будівельний матеріал» – білі, сині, червоні та зелені деталі конструктора, що давало можливість старшим діткам створити справжній витвір архітектурного мистецтва.

Але який же день народження без «Короваю» для іменинника? Дійство, котре об’єднало і дітей і батьків – це був великий святковий хоровод навколо щойно відтвореного «Центру», який додав справжнього домашнього тепла в осінній похмурий день.

Далі діти поздоровляли Центр від імені клієнтів, даруючи вірші та пісні у власному виконанні та презентуючи зворушливі «подарунки», виготовлені власними руками. Ведучі відразу прикріплювали їх на виставку дитячих робіт.

Участь у всіх іграх брали веселі «Лунтік» та «Клоун» (мами дітей).

Найменші дітки складали із пазлів веселе сонечко. Вони по всій залі знаходили деталі, котрі разом із мамами приклеювали на підготовлену основу. Готове сонечко прикріпили над столом із побудованим «Центром» із щирими дитячими побажаннями: щоб над Центром завжди світило сонце!

У цей час для старших дітей на другому поверсі було організовано «Квест» – пошук солодких гостинців для учасників святкування. Вони успішно виконали поставлене завдання, тож всі гості отримали фрукти, солодощі та мали змогу пригоститися.

На закінчення свята відбувся «святковий салют» – справжня бульбашкова феєрія. Старші діти надимали мильні бульбашки різних розмірів та конфігурацій. Менші діти спочатку із захватом спостерігали за поодинокими величезними бульбашками і за десятками дрібнесеньких кульок. А потім і самі залюки приєдналися до цього веселого і яскравого заняття. Конференц-зала наповнилася веселковими кольорами та дитячим сміхом.

Vkontakte Facebook Twitter