Дитяче свято до Дня народження Центру

Привітання Центру із 11-ю річницею від імені батьків маленьких дітей, що ходять на групові заняття
(оформлено і зачитано Галиною Слєповою)

Шановні працівники  Києво-Святошинського центру соціально- психологічної реабілітації, щиросердно вітаємо Вас з 11-річницею! Від імені батьків та особисто від себе вітаю всіх вас – тих, хто сіє насіння добра і знань, щедроти і надій, із прекрасним святом народження центру! Як багряна осінь обдаровує своїми багатствами, так і ви  даєте дітям неоціненні скарби людських якостей та  психологічної підтримки,  які є такими важливими в нашому житті.
Ваша праця – це запорука духовно-морального, психологічного здоров’я  та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню людину. Сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, ви вчите нашу юнь пізнавати себе і ставати кращими.
Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовно-психологічного, соціального та культурного розвитку особистості.
Щира подяка вам, працівники центру, за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Ваша професія – одна з найблагородніших серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм клієнтам любов до себе та навколишнього світу, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте психологічну підтримку, мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом.
Окремі слова вдячності за самовіддану працю хочемо висловити директору центру  Ангеліні Миколаївні Лахтадир, психологу нашої групи Жанталай Наталії Валентинівні, психологам Бондаренко Тетяні Миколаївні та Слєповій Оксані Володимирівні.
Особисто для наших діток Наталія Валентинівна є першим і вчителем,  і вихователем, і психологом. Тому завдяки їй Боярка щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями. Ми обіцяємо,  що колись ви нас згадаєте.
Бажаємо колективу  ЦСПР  шани та любові батьків і дітей, домашнього благополуччя і особистого щастя.
Шановні гості, всі присутні,
Бракує  тих хвалебних слів,
Щоб привітати щиросердно
Цей мужній, дружний колектив.

Щоб наші діти розуміли
Підтримку Господа і Вас,
Свій хрест несете ви невпинно,
Поради даючи  для  нас.

Для молоді  ви помічник,
Наставник ви і поводир,
Хвалімо Центр ми неупинно,
Цей   славний мужній  колектив!

Психологи, соціальні педагоги та соціальні працівники, не знайте ви ні горя, не знайте ви біди! Нехай Вам Бог подасть добра на довгії, щасливії літа!!!!
За благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм – за це Вам  батьківський уклін!!!

image_pdfimage_print