Центр Розвитку Громад (ЦРГ). Новини, проекти, звіти, документи
   

   
 • Основні розділи

  • ПРО ЦЕНТР
  • ПЕРЕНЕСТИ
  • ОБ’ЯВИ, ПОВІДОМЛЕННЯ
  • РОБОТА В ЛІКАРНІ
  • СОЦІАЛЬНА РОБОТА
  • ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ
  • МОЛОДІЖНІ КЛУБИ

 •  
 • Лінки

 • Friends of Chernobyl Centers


 

11-ту річницю ЦСПР відзначено по-діловому

Автор: Editor Опубліковано: Листопад - 10 - 2011

1 листопада відбулася  святкова робоча нарада спеціалістів Центру спільно з партнерами та  друзями. Серед присутніх були депутат міської ради, підприємець  Андрій Арчаков,  підприємці Марія Мазуркевич та Світлана Камінська.  Напружений графік роботи не дозволив бути присутнім іншим друзям ЦСПР, зокрема Олександру Видрі та Людмилі Яременко. Нараду розпочала директор Центру Ангеліна Лахтадир, котра презентувала роботу Центру за 9 місяців 2011 року.  Ангеліна Миколаївна особливо відзначила  такі форми роботи, як круглі столи, семінари, конференції, масові заходи, клубну  роботу, групові заняття для маленьких діточок, щоденну роботу у відділеннях лікарні. Презентацію підготувала  Лариса Мальцева.
Потім по черзі слово було надано всім спеціалістам ЦСПР. Кожен розповів  про свій напрямок роботи. Це було особливо цікаво партнерам Центру, оскільки вони мали можливість у повному обсязі ознайомитись із роботою психологів, соціальних педагогів та соціальних працівників.
Після цього директор ЦСПР зупинилася на важливості партнерських відносин, високо оцінила співпрацю з  друзями центру, які активно долучаються до заходів, проектів, акцій, які реалізує Центр. Ангеліна Миколаївна наголосила, що в наш складний час особливо важливо мати поруч справжніх друзів, які в будь-який момент зможуть порадити, допомогти, разом порадіти успіхам. Саме вони неодноразово надавали допомогу  спеціалістам ЦСПР у проведенні святкових заходів для людей похилого віку, жінок, дітей-сиріт, інвалідів. Слова подяки прозвучали також і від спеціалістів центру – психолога  Максима  Проценка та керівника інформаційно-аналітичної служби Марії Кириленко.  Весь колектив Центру  щиро дякував друзям Центру за розуміння, підтримку та надійність.
Ангеліна Миколаївна вручила присутнім друзям ЦСПР подяки, буклети центру та значки з логотипом ЦСПР.
Із словом у відповідь виступив депутат міської ради, підприємець Андрій Арчаков, який подякував за запрошення і підкреслив, що йому було дуже корисно і цікаво докладніше дізнатися про напрямки роботи спеціалістів  Центру. Він вкотре підтвердив свою готовність до подальшої співпраці, зокрема,  у царині реалізації соціальних проектів.
Мазуркевич М.А. висловила слова вдячності центру за те, що його спеціалісти завжди раді надавати соціально-психологічну допомогу незахищеним верствам населення.  На її думку, особливо цінним є те,   що в Центрі завжди є молодь, збільшуються ряди волонтерів. А з останніх надбань – це те,  що навколо центру збираються активні громадські організації.  Центр послідовно привертає увагу громадян до необхідності  вести  соціально активний та здоровий спосіб життя, перейматися екологічними проблемами, самореалізовуватись.
Захід до 11-ї  річниці Центру відбувся в прекрасній атмосфері злагоди, довіри, надійності та взаємодопомоги.

Vkontakte Facebook Twitter